Öğretmen Diyarı

Bahçeli: Atanamayan öğretmenler dağa mı çıksın

ATANAMAYAN ÖĞRETMENLER DAĞA MI ÇIKMALI?

Olumsuzlardan dolayı MEB umutsuz öğretmen, öğrenci umutsuz veli arasına sıkışıp kalmıştır. Eğitim hayatındaki sürekli oynamalar, baştan savma düzenlemeler öğrencileri, öğretmenleri, ve aileleri şaşkına çevirmiştir.- MEB'in sorunları çözüme kavuşturulmazsa geleceğin daha kasvetli bir güzegaha sapacağı şimdiden görülmelidir. Atanamayan öğretmenler illa dağa mı çıkmalı?

Öğretmenlerin sorunları kalıcı olarak giderrilmeli. Atanamayacan öğretmenlerin çileleri, insanlık onuru ile bağdaşmamaktadır. Atanamayan öğretmen meselesi bitirilmelidir. Erdoğan, atama bekleyen öğrtmenlerin feryatlarını duymalıdır. Bu öğretmenler seslerini duyurabilmek için dağa mı çıkmalı, İmralı sertifikası mı almalı.

ÜLKEMİZ ZAYIFLATILIYOR

Türkiye sürekli enerji kaybına uğramakta. Türk milletinin etrafındaki çember iyice daralmıştır. Tutarsız ve teslimiyetçi bir iktidar vardır. Hakaret ittifaklar, iş birlikçi cepheler oluşmuştur. AKP artık tehdit haline gelmiştir. Aramıza nifak tohumları sokma çabaları etkinlik kazanmıştır. Barış kelimesi altında ülkemiz zayıflatılıyor.

Kurduğu silahlı örgüt PKK'yı sevk ve idare ederek ülkemizi bölmeye çalışan cani el üstünde tutulmaktadır. Bebek katili Başbakan'ın çözüm sırdaşı yapılmıştır. Başbakan'ın kanlı eylemleri görmezden gelmesi hiçbir şeyi değiştirmeyecektir.

KABİNE REVİZYONU BAHÇELİ'NİN GÜNDEMİNDEYDİ

Bakanlar Kurulu'ndaki bu değişiklik bugün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de gündemindeydi. Partisinin grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in görevden alınmasını eleştirdi: "Başbakan AKP'nin yüz akı bakanını kurban vermiştir" dedi.

''MHP BU REZİLLİKLERE ORTAK OLUR MU?''

Başbakan'a ve AK Parti'ye son Kürt açılımıyla ilgili eleştiriler yönelten Bahçeli, "Türk milleti İmralı canisine boşuna "bebek katili" dememiştir. Hangi birini yok sayalım. AKP affetse bile Allah ve vatansever affeder mi Drakulaları bağışlar mı? MHP bu rezilliklere ortak olur mu, göz yumar mı?''  diye sordu.

''EV HAPSİ HAZIRLANIYOR''

Bahçeli sözlerini şöyle sürdürdü: ''Terörist başının istediği ev hapsi bizzat İmralı'da hazırlanmakta ve oluşturulmaktadır. İmralı canisi 12 kötü adamın desteğiyle rahata kavuşmuş ve üstelik çözüm mihrabı haline gelmiştir. Şimdi de jimnastik yapmasına imkan tanıyan yeni girişim başlamıştır.'' dedi.

''AK PARTİ'NİN YÜZ AKI BAKANI''

Kabinedeki revizyon konusuna da değinen Bahçeli, Erdoğan'a ve AK Parti'ye yüklendi:"AKP'nin yüz akı olan İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin'in İmralı sürecine kurban verilmesi durumu anlatmakta ve Başbakan Erdoğan'ın düşüncelerini ortaya koymaktadır." dedi.

''BARIŞ GÜVERCİNİ UÇURAN BAKAN''

İdris Naim Şahin'e sahip çıkan Bahçeli, yeni İçişleri Bakanı'nı eleştirdi.''AK Parti'nin kurma kolu ile çalışan malum sözcülerinin birden bire dut yemiş bülbüle dönüşmeleri akla ziyan manzaraları ortaya çıkarmıştır. Barış güvercinleri uçuracağını söyleyen yeni bakan da güvercinlere takla attırmaktan başka bir şey yapmayacak bölücü terör örgütünün değirmenine su taşıyacaktır. Hükümet resmen oyuncak olmuş batağa saplanmıştır. Bize Yavru muhalefet diyerek küçümseyici konuşan başbakan'a tavsiyemiz gerçeklere başını çevirerek partisinin kimlerin yaması haline getirdiğini görmesi, başka yerlerde dedikodu yapacağına kendi söküğünü dikmesidir'' dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim