Öğretmen Diyarı

Ateist Olmakla Suçlanan Müdür Konuştu: Hedef Gösterdiler
 Serdar Sandal hakkındaki iddialarla ilgili olarak Savcılığa suç duyurusunda bulunup dava açacağını ve olayın takipçisi olacağını belirtti.


Hakkındaki Ateist, Marksist ve Leninist iddialarıyla ilgili konuşan ÇİBEM müdürü Sedar Sandal yaptığı açıklamada şu kunuya özellikle değindi: "Matematik öğretmeniyim. Babam ve eşim de öğretmen. Ben İzmir'de yüzlerce öğrenciyi Türkiye'nin en iyi üniversitelerine yerleştirdim. İzmir Ticaret Odası'nda eğitim komitesinde görev aldım. Bir meczubun dilekçesi ile bu tür ithamlarla hedef gösterilmem doğru değil" dedi.

Açıklamalarına İç İşleri Bakanlığı'nın Çiğli Belediye'sine gönderdiği yazıyayada değinen Sandal Sandal, İçişleri Bakanlığı'nın Çiğli Belediyesi'ne gönderdiği dilekçe ile hedef gösterildiğini ve zor günler yaşadığını belirterek, şunları söyledi: "İçişleri Bakanlığı, öz adı BİMER olan Başbakalık İletişim Merkezi'ne adını açıklamayan bir vatandaşın şikayeti üzerine Çiğli Kaymakamlığı'na yazı gönderiyor. Kaymakamlık da yazıyı Çiğli Belediyesi'ne gönderdi. Yazıda İzmir Çiğli Belediyesi Eğitim Merkezi bünyesinde örgün eğitim öğrencilerine destek kursu açıldığı, başına da herkes tarafından Marksist, Leninist ve Ateist olarak bilinen Serdal Sandal isimli birinin getirildiği ve bu kişinin bu mekanı parti propagandası olarak kullandığı ifade edildi. Matematik öğretmeniyim. Babam ve eşim de öğretmen. Ben İzmir'de yüzlerce öğrenciyi Türkiye'nin en iyi öğretim kurumlarına (üniversite) yerleştirdim. Merkez İzmir Ticaret Odası'nda eğitim komitesinde görev aldım. Bir meczubun dilekçesi ile bu tür ithamlarla hedef gösterilmem doğru değil. Ülkenin bütünlüğü ve ülkenin değerlerini korumaksa sonuna kadar, ama bu yapılan yıldırmalar ve korkutmalardan korkmuyorum." dedi.'Marksist, Leninist ve Ateist' Olmakla Suçlanan Müdür Konuştu: Hedef GösterdilerAteist, Marksist ve Leninist olarak lanse edilen ÇİBEM'in başkanlığını yapan Serdar Sandal için ortaya çıkan iddialar sonucu olaylar karmaşık bir hal alırken, Müdür Serdar Sandal'dan yeni açıklamalar geldi.


Kaynak: http://www.ogretmenlersitesi.com/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim