Öğretmen Diyarı

AÖF soru ve cevapları Açıköğretim Öğrencilerinin erişimine açıldı

AÖF sınav sonuçları öğrencilerin erişimine açıldı. AÖF soru ve cevapları öğrencilerin erişimine açıldı. 6-7 Aralık'ta gerçekleştirilen AÖF sınavları sonrasında AÖF soru ve cevaplarının açıklanması ile öğrenciler sonuçları beklemeye başladı. Konuyla ilgili detaylar haberin devamında...

 

 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Güz Dönemi ara sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı öğrenciler tarafından merak ediliyordu. Öğrencilerin beklediği açıklama AÖF'den geldi. AÖF sınav soru ve cevaplarını internet sitesinden paylaştı. İsteyen öğrenciler AÖF soru ve cevaplarına "Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sistemi" üzerinden oturum açarak erişebilecek.

 

AÖF Güz Dönemi ara sınavları 6-7 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi. Sınavların yapılmasının ardından bu kez öğrencileri AÖF soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağına dair merak sardı. Ancak AÖF öğrencileri fazla bekletmedi ve sınav soru ve cevaplarını AÖF sistemi üzerinden öğrencilerin erişimine açtı. 

 

AÖF SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

 

2001 yılından bu yana AÖF sınav soru ve cevaplarını e-Kitap formatında öğrencilere paylaşıyor. Bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi AÖF soru ve cevapları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sistemi üzerinden öğrencilerle paylaşıldı. Öğrenciler T.C. Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak sisteme girip hem bu yıl ki, hem de geçmiş yıllardaki sorulara erişebiliyorlar.

 

AÖF soru ve cevaplarının açıklanmasının ardından öğrenciler bu kez AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eder oldular. AÖF sınav sonuçlarını sınav tarihinden yaklaşık 30 gün sonra açıklaması bekleniyor. 

 

AÖF SINAV TARİHLERİ 

 

Bu yıl AÖF Güz Dönemi ara sınavlarını 6-7 Aralık tarihlerinde gerçekleştirdi. Güz Dönemi'ni tamamlayacak olan Güz Dönemi dönem sonu sınavları ise 24-25 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek ve bu sınavların tamamlanmasıyla Güz Dönemi tamamlanmış olacak.

 

Ardından ise Bahar Dönemi ara sınavları yapılacak. Bu sınavların yapılacağı tarih ise 25-26 Nisan 2015 olarak belirlenmiş durumda. Bahar Dönemi dönem sonu sınavları ise 6-7 Haziran tarihlerinde yapılacak. Belirtilen sınavların sonunda eğitim dönemi sona erecek. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol