Öğretmen Diyarı

AÖF SINAVLARI HAKKINDA ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ UYARILAR
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF tarafından 26-27 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak olan güz dönemi ara sınavlar için öğrencilere uyarılarda bulunuldu. AÖF tarafından yapılan uyarı ve hatırlatmalarda özellikle sınav değerlendirmelerinde 4 yanışın 1 doğruyu götüreceği konusu vurgulandı.

AÖF vizelerine girecek öğrencilerin, sınava girebilmek için sınav giriş belgesi ile fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesini yanlarında bulundurma gerektiği hatırlatıldı. Öğrencilerin sınava girecekleri binayı, sınavdan en geç 1 gün önce görmelerinin yararlı olacağı belirtildi. AÖF öğrencilerinden sınav saatinden 1 saat önce sınava girecekleriz binanın kapısında hazır bulunmaları istendi.

Öğrenciler yanlarında sadece koyu yazan siyah kurşun kalem ve iz bırakmayan silgi bulunduracaklar. Sınava girebilmek için gerekli belgeler dışında, öğrencilerin yanında kâğıt, kitap, defter, not vb. hiçbir doküman; cep telefonu, bilgisayar, tablet, telsiz, kamera vb. hiç bir iletişim, depolama, kayıt ve veri aktarma cihazı; ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek hiç bir nesneye izin verilmeyeceği açıklandı.  

Sınavın ilk 15 dakikası dolduktan sonra, her ne sebeple olursa olsun hiçbir öğrenci sınava alınmayacak. Öğrencilerin test gruplarını (A, B, C, D) cevap kağıtlarına mutlaka işaretlemeleri gerektiği aksi takdirde sınavlarının geçersiz sayılacağı hatırlatıldı. AÖF sınavlarında uygulanacak kurallar için 

TIKLAYINIZ


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim