Öğretmen Diyarı

Amerika Ve İngiltere'nin En İyi Okulları İstanbul'a Geliyor

AMERİKA VE İNGİLTERE’DEKİ DİL OKULLARI VE ÜNİVERSİTE YETKİLİLERİ İSTANBUL’A GELİYOR
Mezun Group, 27 Şubat 2016 Cumartesi günü Harbiye Hilton Hotel’de Amerika ve İngiltere’deki birçok seçkin okulun katılacağı eğitim fuarı düzenleyecek.
 
Bu yıl 5. kez düzenlenecek olan fuarda öğrenciler, 500 farklı eğitim programı seçeneğini değerlendirirken, konaklama ve yurt dışında yaşam hakkında da kapsamlı bilgi alabilecekler.
 
ESLI, The Language Company, Bath Spa University, Durham University, HULT International Business School, Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences ve daha birçok üniversite ve dil okulları fuarda yer alacak. Öğrenciler, sorularına okul yetkililerinden birebir cevap alırken, burs imkanları hakkında bilgi edinebilecekler. 
 
İlk kayıt yaptıran öğrenciye 5000 $ burs imkanı!
 
Birçok üniversite, eğitim ücretini ödeyerek kayıt yaptıran ilk öğrenciye 5000 $’dan başlayan burs imkanı sunacak.

Sanal alemde kampüs turları!
 
Oculus Rift ve Samsung Gear Sanal Gerçeklik gözlükleri ve  Spacealker VR yürüme simulatoru ile katılımcılar Amerika’daki üniversite kampüslerini simulator üzerinde yürüyerek gezebilecekler ve sanal gerçekliği deneyimleyebilecekler.

Vize süreçleri ve kültür şoku hakkında özel seminerler
 
Fuarda, Amerikan Konsolosluğu vekilleri ‘Vize süreci’ hakkında bir seminer verirken 19 yıldır Amerika’da yaşayan Mezun Group CEO’su Ali Hantal da fuara katılarak, öğrencilere “Amerika’daki Hayata Alışma ve Kültür Şokunu Engellemenin Başlıca Yolları” konulu bir seminer verecek. Hantal, Türk öğrencilerle daha Amerika’ya gitmeden orada karşılaşabilecekleri kültür farklılıkları konusunda önemli ipuçlarını paylaşacak.

Fuara katılan öğrencilere ücretsiz başvuru desteği

Mezun Başvuru Destek Merkezi fuara katılan öğrencilere başvuru süreçleri hakkında bilgiler verecek ve başvurularının her aşamasında yanlarında olacak. Fuara katılan tüm öğrenciler Mezun Başvuru Destek Merkezi ile fuarda olan ya da olmayan tüm okullar için başvuru desteği alabilecek.

Sağlığın Hollywood’unda, Boston’da Üniversite Eğitimi!

Fuar kapsamı içinde ayrıca Boston'ın sağlık eğitimi lideri olan şehir merkezinde yer alan ileri teknoloji kampüslere sahip Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences (MCPHS) bir resepsiyon verecek.

Bölgesinin en eski ve köklü eğitim kurumlarından biri olan ve yalnızca sağlık bilimlerine odaklanmış eğitim programı ile ileri düzey, yenilikçi, teorik ve pratik eğitim teknikleri sunan MCPHS, gerçekleşecek resepsiyonda lisans, yüksek lisans ve staj imkanları hakkında katılımcıları bilgilendirecek.

Resepsiyona katılanlara burs imkanı!

MCPHS, yabancı öğrencilerine sunduğu 10.000$'a varan burs imkanlarının yanında, fuar katılımcılarına 5000$'dan başlayan barınma desteği de sunacak.

Katılım formuna mezun.com’dan ulaşabilirisiniz.
- See more at: http://www.zamanecocuk.com/aile/haber/amerika-ve-ingilterenin-en-iyi-okullari-istanbula-/1090/#sthash.ew7MNM9S.dpuf

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim