Bu haber kez okundu.

Alan Değişikliği Yapan Sınıf Öğretmenleri ve Son Gelişmeler


Çoğu konuşulanlara göre alan değişikliğinin Mayıs ayında yada Haziran Ayında olacağı söylentisi çıkmıştır. Bu ihtimale karşı Mayıs ayının ilk günlerinde okuyucularımızın tepkisini tekrar gündeme taşımak ve tüm gelişmeleri takip ettiğimizi bildirmek isteriz. 26 Şubatta TRT Haberde katıldığı programda sınıf öğretmenliği iken alan değiştirenlere bulunduğu yerde eski alanlarına geçiş hakkı verileceğini söyleyen Bakan Nabi Avcı nın bu açıklaması hakkında çoğu alan değişikliği yapan öğretmenler bu müjdeli haberin ne zaman verileceğini bekler oldu.
Çoğu konuşulanlara göre alan değişikliğinin Mayıs yada Haziran ayında olacağı söylentisi çıkmıştır. Bu ihtimale karşı Mayıs ayının ilk günlerinde okuyucularımızın tepkisini tekrar gündeme taşımak ve tüm gelişmeleri takip ettiğimizi bildirmek isteriz.

mebpersoneli.com.tr


BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber