Öğretmen Diyarı

92 öğrenciye ayda 200 lira burs

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa Belediyesi tarafından başlatılan "Apartmanlarımız Okutuyor, Süleymanpaşa'nın Filizleri Yetişiyor" projesi kapsamında 92 öğrenciye ayda 200 lira burs veriliyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlatılan çalışmadan yararlanan öğrenci sayısı 92'ye ulaştı. Proje kapsamında öğrencilerin her birine ayda 200 lira burs imkanı sağlanıyor.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, projeye destek veren 100. Yıl Mahallesi'nden Akkent Sitesi, Konuralp Sitesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Deprem Risk Yönetim Kentsel İyileştirme Daire Başkanlığı ve üç firmayı ziyaret ederek, binaların girişine asılmak üzere teşekkür plaketi verdi.

Güral, herkesi, bir apartman ya da topluluğun yapacağı aylık 200 liralık destekle bir öğrenciye burs imkanı sağlamak, fazladan bir öğrencinin daha okumasına destek olmak için kampanyaya katılmaya davet etti.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve başvuru formuna "http://www.suleymanpasa.bel.tr/filizler.php" adresinden ulaşılabilecek.

 

Kaynak: Anadoluajansı

Anahtar Kelimeler:
öğrenciye ayda lira burs

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim