Öğretmen Diyarı

9 Haziran günlük burç yorumunuz!

KOÇ
Kökten çözümlemeniz gereken sorunlarınızı varken, bazı olaylara karşı umursamaz bir tavır sergilemeniz sizi çekici ve ilginç bir hale getiriyor. Düşüncelerinizi paylaşma konusunda size destek olabilecek gerçek dostlara ihtiyacınız var. İletişim konusunda oldukça başarılı olacağınız bir gün. Espri yeteneğinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız.

BOĞA
Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek itemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Bugün, çevrenizdeki kişilerin size olan davranışlarından değişik anlamlar çıkarmak yerine olayların alt yapısını araştırmalı ve gerekli müdahaleyi göstermelisiniz. Kazançlarınız konusunda fırsatları değerlendirmelisiniz.

İKİZLER
Karşı cinsin hakkınızda düşüncelerine aldırmadan hareket ediyorsunuz. Bugün duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Kazançlarınızla ilgili araştırmalarınızı derinleştirmek niyetindesiniz. Farklı konular ilginizi çekerken bulunacağınız ortamlarda esprili konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz.

YENGEÇ
Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Bugün, Ay'ın verdiği etkileri olumlu bir şekilde kullanmak için birçok vasıflara sahipsiniz. Yaratıcılığınızla çevrenizi daha anlamalı bir hale getiriyor ve partnerinizle aranızdaki sorunları kısa sürede çözümlüyorsunuz.

ASLAN
Canlı ve dinamik yapınıza uygun ortamlarda bulunduğunuz zaman motivasyon gücünüz iki katına çıkıyor. Bugün değişime hazırsınız. Arkadaşlarınızla organizasyon çalışmalarına ağırlık vermeli ve kişisel başarınızı artırmayı denemelisiniz. Destek gördüğünüz zaman kendinize olan güveniniz daha da artıyor.

YENGEÇ
Sizden bekledikleri konuda vakit geçirmeden, somut fikirlerinizden oluşan bir taslak hazırlamalısınız. İkizler burcunda ilerleyen Güneş, aşk konusunda daha dikkatli adımlar atmanızı öneriyor. Güç ağırlıklı bir sosyal platform hazırlığı içindesiniz. Sınırlarınızın belirlerken, olayların yönünü geniş tutmalısınız.

TERAZİ
Dengeli yapınız yüzünden her olaya oto kontrol sisteminiz dahilinde, akıllıca çözümler getiriyorsunuz. Ailenizle birlikte güç oluşturacak ve sevdiklerinizin menfaatleri çerçevesinde gelişecek olaylara el atabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkilerinize yeni bir çerçeve çizerek, köklü açılımlara yol alacaksınız.

AKREP
İş yaşantınızla ilgili bazı konular kafanızı kurcalayabilir. Mars'tan aldığınız olumlu etkiler sayesinde olayları hızlı bir şekilde yaşama geçirmek isteyeceksiniz. Enerjinizi doğru bir şekilde kullanmalısınız. Bugün, sabırsız davranışlar içinde olmanız karşı tarafı olumsuz etkileyebilir ve çevrenizi kırabilirsiniz.

YAY
Araştırmaya yönelik davranışlarının olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız kendinize zaman tanımalısınız. Bugün yatırımlarınızı belirlemek için, istediğiniz duygusal güveni karşı tarafta da görmek isteyebilir ve açık teminatlar bekleyebilirsiniz. Kararsızlıklarınız bazı aksamalara neden olacaktır. Bu durum aleyhinize gelişebilir.

OĞLAK
Kuruntulu yapınızı her zaman ortaya çıkarmıyor ve karşınızdaki kişileri kırmak istemiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Onların düşünceleri başlangıçta farklı gelebilir fakat elde ettiğiniz sonuçların size sağladığı yararları görmek sizi eski kararlarınızdan döndürecektir.

KOVA
Duygusuz olmadığınız kesin fakat olaylara fazla mantık çerçevesinde bakmanız da hatalı. Bugün duygusal yönlerinizi açığa çıkarmaktan hoşlanmayabilirsiniz. Ay'ın konumu eski duygularınızın yeniden atağa kalkmasına neden olabilir. Hatalara açık bir gününüzdesiniz. Kendinize kızmaktan vazgeçmelisiniz.

BALIK
Çevrenizdeki kişilerin size yaklaşımları son derece gerçekçi ve kavrayıcı olacak. Onların güçlü destekleri bazı fırsatları birlikte getirecek. Her an gelişen yeni fırsatlar karşısında kendiniz daha iyi yönlendirebiliyorsunuz. Fiziksel özelliğinizi maddesel kazançlarınızla paralel bir şekilde destekleyeceğiniz bir gün.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol