8 Haziran Pazartesi okullar tatil olacak mı?

7 Haziran'da genel seçimler yapılacak. Şimdi öğrenciler ve veliler seçimin ertesi günü olan 8 haziran'da okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. 
Okullarda gerçekleşen seçimlerden sonraki günün tatil olup olmayacağı merak konusu haline geldi. Seçim çuvallarının teslimatında sıkıntı yaşanacağı için 8 haziran'da okulların tatil olabileceği akla geldi. Fakat seçimlerden bir sonraki günün tatil olup olmayacağı ile ilgili bir bilgi gelmedi. 8 Haziran Pazartesi okullar tatil olacak mı? 


Resmi olarak bir açıklama yapılmadığı için okulların tatil edilip edilmeyeceğini bilmiyoruz. Duyuru ile ilan edildiğinde bunu ilk kez sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. 


2015 7 Haziran seçiminde tek bir sandıkta oy kullanacak olan seçmen sayısının 360 kişi ile 380 arasında olduğu belirtildi. Seçmen sayısı bir köyde 400'ü geçmiyorsa köylerde tek sandıkta oy kullanılacak. 8 Haziran Pazartesi okullar tatil olacak mı? Seçim güvenliği nedeniyle okulların seçimin ertesi günü olan 8 haziran gününde tatil olması bekleniyor. Açıklanma yapılmadığı halde öğrenciler şimdiden umutlanmaya başladılar bile. Kesin bir açıklama yapılmadığı için 8 Haziran gününde tatil olup olmayacağı netlik kazanmadı. 8 Haziran Pazartesi okullar tatil olacak mı?

 

mebmedya.com

Loading...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim