Bu haber kez okundu.

40 bin öğretmenin atama sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bilindiği üzere öğretmen atamaları 2 Eylül Pazartesi başladıve 6 Eylül Cuma Günü mesai bitimi ile birlikte sona erecek. Peki öğretmen atama sonuçları ne zaman açıklanacak?

MEB yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

Adaylar başvurularını; internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan yaparak, 02 - 06 Eylül 2013 tarihleri arasında il milli eğitim müdürlüklerine onaylatacaklardır. Onaylatılmayan başvurular geçersiz olacaktır.

Atamalar 09-10 Eylül 2013 tarihlerinde yapılacaktır. Ataması yapılan adaylar 11 Eylül 2013 tarihinden itibaren tebligat beklemeksizin atandıkları il milli eğitim müdürlüğüne gerekli belgelerle birlikte başvurarak göreve başlayabileceklerdir.

MEB'in açıklamalarına göre atama sonuçları 9 Eylül Pazartesi açıklanacak. 11 Eylül Çarşamba itibari ile de göreve başlayabileceklerdir. Kaynak: http://www.memurmedya.com

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber