Öğretmen Diyarı

24 Kasım Müjdesi Şubat Ataması Olabilir mi ?
 Son günlerde Başbakanın 24 Kasım'da öğretmenlere müjde vereceği yönünde haberler dolaşmaktadır. Bu haberlerin kaynağında ise başbakana yakın kaynaklardan edilen bilgilere göre başbakan kurmaylarına öğretmenlerle ilgili çalışma yapmalarını istediğinibildirdiği yer alıyor. Ömer Dinçer ve ekibinin bakanlığa getirilmesi ile birlikteadeta küstürülen öğretmenlerin Başbakan'ın açıklayacağı bu müjde ile adeta gönüllerinin alınması da hedefleniyor. 

Başbakanlık kulislerinde yaptığımız araştırmalarda  bu çalışmanın gizli yürütüldüğünü öğrendik. Müjdenin ne olduğu konusunda ise çok değişik spekülasyonlar olmakla beraber  24 Kasımda Başbakan tarafından bizzat açıklanacağı ifade ediliyor. 


Bu açıklamalarla birlikte mebpersonel.com ekibi olarak şubat ataması bekleyen öğretmen adaylarımızın yanında olduk. Hatırlanacağı üzere dün Şubat ataması isteyenatama bekleyen öğretmenler Ak Parti Grup toplantısı  bitiminde Başbakan Recep Tayip Erdoğan'la görüşmüşler sonucu Başbakan Recep Tayip Erdoğan,   Şubatayında öğretmen  ataması  isteğini ileten atama bekleyen öğretmenlere    "Öğretmen atamalarını ağustos ayında yaptıklarını  fakat  son durumu , nerede ne kadar açık olduğunu Bakan Bey'le tekrar görüşeceğini,  ihtiyaç duyulması halinde  atama yapılabileceğini'' söylemişti.

-Haber Detayı İçin Tıklayınız


Umarız son günlerde dolaşan 24 Kasım müjdesi bu yönde olur ve şubatta atama yapılacağı müjdesi verilir. Son gelişmeleri mebpersonel.com ekibi olarak anlık aktarmaya devam edeceğiz. Umarız tüm çalışmalar şubat ataması yönünde olur ve şubat ayında en az 40 bin öğretmen ataması yapılır

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol