Öğretmen Diyarı

24 Kasım 2013 Öğretmenler Günü Kampanyaları

24 Kasım 2013 Öğretmenler Günü Kampanyaları

RodiMood Öğretmenler Günü Kampanyası - %20 İndirim

RodiMood Mağazalarında öğretmenlerimize özel indirim...


24 Kasım Öğertmenler Gününe özel tüm öğretmenlerimize RodiMood mağazalarında %20 indirim fırsatı bekliyor.


15 - 24 Kasım 2013 tarihleri arasında RodiMood mağazalarından alışveriş yapan Tüm öğretmenlerimiz, Öğretmen kimliğini ibraz ederek %20 indirimden faydaranabilecektir.


Kampanya katılan RodiMood mağazalarında geçerli olacak kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyadan yararlanmak için alışveriş yapan kişinin Öğretmen kimliğini ibraz edmesi gerekmektedir.


Öğretmenlere özel indirim Yeni Sezon ürünlerinde geçerlidir.

 

Halkbank Öğretmenler Günü Kredisi Kampanyası 2013

24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel, bütçenize uygun koşullarda, %0,97 den başlayan faiz oranları ile ihtiyaç krediniz Halkbank'tan…

Üstelik Bireysel Emeklilik Sözleşmesi (BES) yaptıran öğretmenlerimize özel BES* grup avantajları ve ilk katkı paylarının 150-TL'si Paraf'a iade...

6 Aralık 2013 tarihine kadar sürecek kampanyamızdan çalışan ve emekli tüm kamu ve özel kurumlardaki öğretmen ve öğretim üyeleri yararlanabilecektir.


Öğretmenler Günü İhtiyaç Kredisi
Örnek Kredi Tutarı Kredi Vadesi

Faiz oranı(Aylık)

Dosya Ücreti Sigorta Bedeli(*) Aylık Toplam Maliyet(%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
20.000 TL 36 Ay %0,97 125 TL 61,46 TL %1,22 %14,63
20.000 TL 60 Ay %0,99 125 TL 61,46 TL %1,22 %14,68
20.000 TL 60 Ay %1,05 5 TL 61,46 TL %1,27 %15,27

 
Aylık ve yıllık maliyet oranları; faiz, dosya ücreti, sigorta ve vergileri kapsamaktadır. Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır. Dosya ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahildir. Hayat sigortası bedeli bir yıllık ve 35 yaş erkek üzerinden hesaplanmış olup, yaş, cinsiyet ve kredi tutarına bağlı değişmektedir. Banka kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 

Odeabank'tan Öğretmenler Günü'ne Özel Kredi

Odeabank Profesyoneller Kampanyası kapsamında Öğretmenler Günü'ne özel kredi seçenekleri hazırladı. %1.09 faiz oranı ile 60 aya uzanan vadelerle kullanılabilen kredide, 3 ay taksit erteleme fırsatı da bulunuyor.


Odeabank, tüm öğretmenlerin Öğrtemenler Günü'nü özel bir kredi teklifi ile kutluyor. Profesyoneller Kampanyası kapsamında, nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmeleri için kamu ya da özel eğitim kurumlarında çalışan öğretmenlere %1,09 faiz oranı ve 109  TL masrafla kredi imkanı sağlanıyor.

Kampanya dahilinde, 60
aya kadar vade ile sunulan kredide, arzu eden Odeabank müşterileri ödemelerini 3 ay erteleyebiliyor. Başvurular  Odeabank şubelerinden yapılabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maliyet tablosu

 

Kredi Tutarı

Vade
(
ay)

Taksit Tutarı

Faiz Oranı

Dosya Masrafı


Sigorta Dahil Toplam Masraf

Aylık Toplam Maliyet Oranı*

Yıllık Toplam Maliyet Oranı *

 

10.000 TL

36

350 TL

1,09%

109 TL

160 TL

1,41%

16,90%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Örnek vade ve kredi tutarı için tüm vergiler ile masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Örnek sigorta ücreti, 35 yaşında erkek bireyin yıllık ücreti olup, kişiye ve kredi tutarına göre değişiklik gösterebilir. Taksit erteleme opsiyonu kullanılırsa, erteleme gün sayısı kadar birikmiş faiz ilk taksitte tahsil edilecektir.  Odeabank günün koşullarına göre faiz oranını, kampanya içeriği ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Full Petrol'den Öğretmenlere Özel %10 İndirim!

 

 

‘Dünyanın her tarafında öğretmenler insan toplumunun en fedakâr ve saygı değer unsurlarıdır. ‘ Mustafa Kemal Atatürk
 
Full Petrol istasyonlarında Değerli öğretmenlerimize 24 Kasım Öğretmenler Günü' ne özel 10:00 - 24:00 saatleri arası tüm akaryakıtlarda %10 indirim.
 
Bu kampanya 24.11.2012 tarihinde sabah 10:00 - gece 24:00 saatleri arasında öğretmen ve emekli öğretmenlerimiz için geçerlidir.
 
Öğretmen kimliği ibraz edilerek anında indirimden faydalanılmaktadır.

 

Pierre Cardin, Öğretmenler Günü Video Yarışması!

Öğretmen sevginizi bir videoya sığdırabilir misiniz? “Evet” diyorsanız hemen Pierre Cardin Facebook sayfasındaki Öğretmenler Günü yarışmamıza katılın!

Pierre Cardin, Öğretmenler Günü'ne özel video yarışması düzenleyecek.

Pierre Cardin açıklamasına göre, Öğretmenleri Günü'nü anlatan ve en çok beğeni
alan ilk 10 video sahibi,  Pierre Cardin'den sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor. 08-25 Kasım tarihleri arasında Facebook'taki “Öğretmenler Günü” uygulamasıyla katılım sağlanan yarışmada, “Öğretmenler Günü kutlama” konseptini en iyi şekilde yansıtan ve en çok beğeni alan ilk 10 videonun sahibi, 1.000 TL'lik hediye çekinden Pierre Cardin kol saatine kadar sürpriz hediyeler
kazanacak.

Katılım Koşulları:

 • Pierre Cardin resmi Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olan “Öğretmenler Günü” isimli yarışma kapsamındaki uygulama, Aydınlı Grup (Pierre Cardin) tarafından düzenlenmektedir.
 • Yarışma 08.11.2013 tarihinde başlayıp, 25.11.2013 tarihinde saat: 14:00'da sona erecektir. Katılımcılar, yarışma başlangıç ve bitiş tarihinin Aydınlı Grup (Pierre Cardin) tarafından belirlendiğini ve gerekli görüldüğü gibi düzenlenebileceğini kabul etmiş sayılırlar.
 • Yarışmaya katılım sağlamış olan videolardan en fazla “beğeni” alan ilk 10 video sahibi Pierre Cardin'den hediye kazanacaktır.
 • En fazla beğeni toplayan birinci 1.000 TL, ikinci 750 TL, üçüncü olan videonun sahibi ise 500 TL değerinde Pierre Cardin hediye çeki kazanacaktır. 4., 5. ve 6. olan video sahiplerine Pierre Cardin markalı bay/bayan kol saati, 7., 8., 9. ve 10. olan video sahiplerine ise Pierre Cardin markalı erkek gömlek hediye edilecektir.
 • Hediye çekleri erkek ürünleri için sadece Pierre Cardin Erkek Hazır Giyim Sezon/Outlet/Aydınlı-Aymerkez mağazalarında geçerlidir. Kol saatleri ve gömlekler ise katılımcıların belirteceği adrese kargo ile gönderilecektir.
 • Katılımcılar, belirlenen tarihler arasında “Öğretmenler Günü ” uygulamasını kullanarak Öğretmenler Gününe özel olarak kendi çektikleri video ile yarışamaya katılım sağlamış olacaklardır.
 • Yarışmaya katılım sağlanan videolarda “Öğretmenler Günü kutlama” konseptinin yansıtılması beklenmektedir. Yarışma amacı gereğince katılımcılardan öğretmenler gününü en eğlenceli, en duygusal, en ilginç… şekilde kutlayarak bunu kamera, telefon, bilgisayar vb. ortamlarda kaydedip facebook sayfamızda ilgili alanda paylaşmaları beklenmektedir. Videoların içeriği kısa film, şarkı, skeç, şiir veya düz yazı anlatım şeklinde olabilir. Videonun senaryosu vb. içeriği konusunda tüm katılımcılar serbest çalışabilirler.
 • Yarışmaya katılacak videoların süresi 10 dk'yı geçmemelidir.
 • Hazırlanacak videoların kurgusunda birden fazla kişi veya topluluk rol alabilir; ancak uygulamaya tek bir Facebook kullanıcısı üzerinden katılım sağlanması gerekmektedir.
 • Katılımcılar, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, tarifi/fotoğrafı yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
 • Aydınlı Grup yarışma boyunca, program sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda ilgili hiçbir uyarı yapmadan katılımcıyı diskalifiye etme hakkına sahiptir.
 • Aydınlı Grup, bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızı, bağlantının kopması, siteye ve site içeriğine erişememe vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.
 • Ödül kazanan yarışmacılar kazandığı ödülleri başka yarışmacılara ve üçüncü şahıslara devredemez.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Hediye çeklerinin teslimatı için kazanan yarışmacılarla e-mail veya telefon yoluyla irtibata geçilecek ve teslimatlar kargoyla yapılacaktır.
 • Talihlinin ödülü istememesi durumunda info@aydinli.com.tr adresi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Talihlinin ödülü belirtilen tarih aralığında kullanmaması durumunda, herhangi bir hak iddia edemez.
 • Ödülü kazanabilmek için katılımcıların, gerçek profil bilgileri, güncel bir e-posta adresi, gerçek isim ve soy isim bilgileri ile yarışmaya katılmış olmaları şarttır. Üyelik bilgileri eksik ya da sahte olan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Geçici ve sahte e-posta adresleri ile üye olan katılımcıların katılımı iptal edilecektir.
 • Bu yarışma Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
 • Yarışmada, tüm üyeler eşit kural ve koşullarda yarışacaktır.
 • Her yarışmacı sınırsız katılım hakkına sahiptir.
 • 18 yaşından küçükler yarışmaya katılabilir fakat kazandıkları takdirde ödülü alabilmeleri için velilerinden veya kanuni temsilcilerinden aldıkları izin belgelerini ibraz etmek zorundadırlar.
 • 18 yaşından küçüklerin; velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan uygulamaya girmelerinden ve bilgi sunmalarından ya da katılımlarından Aydınlı Grup sorumlu tutulamaz.
 • Aydınlı Grup her zaman önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak söz konusu yarışmayı iptal etme, yarışma koşullarını ve ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
 • Aydınlı Grup yarışmaya katılan herkese yarışma sonrasında Pierre Cardin ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahiptir.
 • Bu kampanyanın Facebook sitesi ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sitesi sorumlu tutulamaz.
 • Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Finansbank'tan Öğretmenler Günü'ne Özel İndirim Fırsatları!

1 - 30 Kasım 2013 tarihleri arasında Finansbank Bireysel İnternet Şubesi veya Kart İşlemlerim'e giriş yapın, alacağınız kampanya kodu ile aynı tarihler arasında www.frutation.com.tr ve www.mybilet.com internet sitelerinde yapacağınız alışverişlerinizde indirim fırsatlarından faydalanın!

Kampanya koduna Finansbank Bireysel İnternet Şubesi'nde Mesajlarım ->Kampanyalar alanındaki "İnternet Şubesinden Kasım Ayı Fırsatları!" kampanyasından; Kart İşlemlerim'de Bana Özel Teklifler alanından ulaşabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

frutation.com.tr'de indirim fırsatı!
1-30 Kasım 2013 tarihleri arasında Finansbank Bireysel İnternet Şubesi veya Kart İşlemlerim'e giriş yapıp, bu sayfadan alınan kampanya kodu ile www.frutation.com.tr 'de aynı tarihler arasında yapacağınız alışverişlerinizde %20 indirim!

Kampanya Koşulları:

 • Finansbank Bireysel İnternet Şubesi'nden veya Kart İşlemlerim'den 1-30 Kasım 2013 tarihleri arasında alınan kampanya kodu www.frutation.com.tr 'de aynı tarihler arasında geçerlidir.
 • Kupon kodu alışverişlerinizde %20 indirim fırsatı sunar.
 • Kupon kodu frutation mağazalarında aynı tarihler arasında yapılacak alışverişlerde de geçerli olacaktır.
 • Frutation.com ödeme ekranında yer alan "İndirim Çeki" alanına kampanya kodunu girerek veya frutation.com mağazasında kodunuzu belirterek indirimden faydalanabilirsiniz.
 • Her sipariş için bir kere indirim kupon kodu kullanılabilir. Kullanıcı isterse kampanya tarihleri arasında aynı gün ya da farklı günlerde yapacağı diğer alışverişlerinde de aynı kod ile indirim fırsatından yararlanabilir.


www.mybilet.com'da indirim fırsatı!
1-30 Kasım 2013 tarihleri arasında Finansbank Bireysel İnternet Şubesi veya Kart İşlemlerim'e giriş yapıp, bu sayfadan alınan kampanya kodu ile aynı tarihler arasında www.mybilet.com 'dan tek seferde yapılacak kampanyaya dahil özel tiyatro bileti alışverişinde %20 indirim!

Kampanya Koşulları:

 • Finansbank Bireysel İnternet Şubesi'nden veya Kart İşlemlerim'den 1-30 Kasım 2013 tarihleri arasında alınan kampanya kodu, www.mybilet.com 'da aynı tarihler arasında geçerlidir.
 • Kupon kodu alışverişinizde %20 indirim fırsatı sunar.
 • www.mybilet.com 'da tiyatro, oyun ve koltuk seçimi yapıldıktan sonra "Kampanya Kodu" yazan alana kampanya kodunu girip ardından "Onay" tuşuna basarak indirimden faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya Devlet Tiyatroları, Ankara Tiyatro Festivali ve Ortaoyuncular Tiyatrosu dahil değildir.
 • İndirim hakkı kullanılarak satın alınmış biletler için iade ve açığa alma işlemleri uygulanmayacaktır.
 • Bir alışveriş için yalnızca bir kere kampanya kodu kullanılabilir.
 • Bir kullanıcı kampanya indiriminden yalnızca bir kez faydalanabilir.

Akbank'tan Öğretmenler Günü'ne Özel İhtiyaç Kredisi

Değerli öğretmenlerimiz, 75.000 TL'ye kadar nakit ihtiyaclarınıza yönelik indirimli ihtiyaç kredisi kampanyası sizin için Akbank'ta! %0,99'dan başlayan faiz oranları ve sadece 102 TL kredi kullandırım ücreti ile ihtiyaç kredinizi Akbank'tan hızla ve kolayca alabilirsiniz! Üstelik, dilerseniz taksit ödemelerinizi 4 ay erteleyerek ödemelerinize Mart 2013'de başlayabilirsiniz.

Vakit kaybetmeden Akbank Şubesine gelin, sadece nüfus cüzdanınız ile ihtiyaç kredisine başvurun, kredinizi hemen kullanın, size özel fırsatı kaçırmayın...

Kampanya için son tarih 29 Kasım 2013!

 Yıllık maliyet oranları ve kampanya koşulları

Kredi Faiz Oranı Kredi Vadesi Taksit Tutarı Kredi Kullandırım Ücreti Sigorta Bedeli Maliyet Oranı Aylık Maliyet Oranı Yıllık
0,99%
12 899 TL
102 TL
116,2 TL
%1,57
%18,79
1,02%
36
345 TL
%1,36
%16,36
1,02%
60
236 TL
%1,31
%15,76

 

 • Hayat sigortası yıllık prim tutarı kredi tutarının binde 11,62'ü olarak hesaplanmıştır.
 • Kredi başvurularında 15 TL istihbarat ücreti alınmaktadır.
 • Kampanyada 01-12 ay vadede %0,99, 13-60 ay vadede %1,02 faiz oranları ve standart 102 TL kredi kullandırım ücreti geçerlidir.
 • Kampanya 01-60 ay vadeler arasında maksimum 75.000 TL'ye kadar geçerlidir. 49-60 ay arası vadeler sadece bordrolu çalışanlar içindir. İlgili tutar ve vade aralıgı dışındaki talepleriniz için şubelerimizle görüşebilirsiniz.
 • Kampanyada 4 ay ertelemeli kullanım olması durumunda oluşacak fark faizi ilk taksitten önce toplu olarak tahsil edilecektir.
 • Gelir belgesiz kullandırım 50.000 TL'ye kadar geçerli olup, yetki subelerdedir. Gerekli görülmesi durumunda Subelerimiz gelir belgesi talep edebilecektir.
 • Banka gerekli görülmesi halinde ek bilgi / belge ve kefil isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

 

 KAMUAJANS.COM / ÖZEL HABER

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim