Öğretmen Diyarı

2017 Morpa Kampüs öğrenci girişi ekranı açıldı!

Milyonlarca öğrencinin merak ettiği Morpa Kampüs öğrenci giriş ekranına haberimizden ulaşabilir ayrıntıları takip edebilirsiniz. Morpa Kampüs nedir, nasıl giriş yapılır? Ücretsiz üyelik için hangi işlemleri yapmak gerekiyor? Merak ettiğiniz 2017 Morpa Kampüs giriş ekranı hakkında detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz. 2017 eğitim öğretim yılının başlamasına kısa süre kala milyonlarca öğrenci MEB formasyonunda hizmet veren sistemi merak etmeye başladı.
Morpa Kampüs giriş nasıl yapılır? Morpa Kampüs ücretsiz üyelik alma ve öğrenciler, öğretmenler için Morpa Kampüs işlemlerinden yararlanma ayrıntıları haberimizde. Morpa Kampüs nedir, hangi işlemler yapılır? İlkokul ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun platform olan konu ile ilgili tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz. Peki bu sistem nedir ne işe yarar? MEB duyurularını ve son dakika gelişmelerini yazımızda bulabilir Morpa ile yakından takip edebilirsiniz.

Morpa; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Samsun, Malatya, Gaziantep ve Mersin başta olmak üzere 45 ana bayi ve toplam 300 kişilik satış ekibiyle Türkiye çapında hizmet vermektedir. Siz de yazımızda yer alan bilgilerden ve linkten yararlanarak Morpa Kampiüs giriş yapabilir kayıt işlemlerinizi eksiksiz yapabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen uygulama öğretmen, öğrenci ve velilere hizmet vermektedir.

Morpa Kampüs’ün fiziki okulardan farkı; zaman ve mekân sınırlaması olmayışıdır. Morpa Kampüs’e internet bağlantısı bulunan her yerden bilgisayar ile istediğiniz zaman girebilir ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Dilediğiniz konuyu, defalarca tekrar edebilir, dilediğiniz çalışmayı, etkinliği ve testi tekrar tekrar çözebilirsiniz.

2017 MORPA KAMPÜS GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN...
Yukarda yer alan linkten MEB formasyonlu MORPA KAMPÜS GİRİŞ ekranına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

MORPA KAMPÜS GİRİŞİ NASIL YAPILIR? ÜCRETSİZ ÜYELİK
Morpa Kampüse giriş yapmak isteyen öğretmen, öğrenci ve veliler, bu platformu araştırmaya başladı. Öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine, öğretmenlerin, velilerin ve yöneticilerin ise öğrencilerin gelişimlerini detaylı incelemelerine yardımcı olacak bir platform olarak ortaya çıkan Morpa Kampüse giriş hakkında tüm detaylar yazımızda.

ÜYELİK AÇTIRMA
Kredi kartınız ile alacağınız Morpa Kampüs üyeliği 118 TL'dir. Tüm kredi kartları ve banka kartlarıyla (online ödemeye açık) ödeme yapılabilir. Morpa Kampüs 128 bit SSL ile korunmaktadır. Morpa Kampüs üyelik süresi 1 yıldır. (365 gün) Hangi tarihte üye olursanız sonraki yıl o tarihe kadar üyeliğiniz devam eder. Üye öğrenciler her yıl ağustos ayında otomatik olarak bir üst sınıfa geçerler.

ÖĞRETMEN ÜYELİĞİ
Morpa Kampüs’e EBA üzerinden giriş yapabilmek için; “EBA ile Üye Ol” butonuna basınız. EBA girişini yapınız. Açılan kayıt formunu doldurunuz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra Morpa Kampüs’ü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Morpa Kampüs’e giriş yapabilmek için; “ÖĞRETMEN BELGESİ İLE ÜYE OL” butonuna basınız. Üyelik bilgilerinizi doldurarak üye olunuz. Ekrana gelen kullanıcı kodunu ve şifreyi not ediniz. Öğretmen belgenizi “0212 512 62 46” numaralı telefona faksla ya da info@morpakampus.com adresine e-posta yoluyla gönderiniz. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra Morpa Kampüs’ü kullanmaya başlayabilirsiniz.*

VELİ ÜYELİĞİ
Morpa Kampüs Veli Üyeliği ücretsizdir. Veli üyeliği yapabilmeniz için çocuğunuzun Morpa Kampüs’e üye olması gerekmektedir. Morpa Kampüs 128 bit SSL ile korunmaktadır. Morpa Kampüs üyelik süreniz çocuğunuzun üyelik bitim tarihine kadardır. Çocuğunuzun ders / sınav başarısını ve katılımlarını görebilirsiniz. Çocuğunuzun eğitimsel gelişimini takip edebilirsiniz.

NELER VAR?
Morpa Kampüs’te ilkokul 1, 2, 3 ve 4. Sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf dersleri için hazırlanmış ve MEB müfredatına uygun;

Konu Anlatımları

İnteraktif Çalışmalar, Etkinlikler

Sınavlar

Ödev Yaprakları

İnteraktif Ödevler

Çözümlü Soru Videoları

Britannica School

BBC Belgeselleri

BBC Muzzy İngilizce Videoları

Belgeseller

Deneyler

Zengin E-kütüphane

Ödüllü Yarışmalar

Detaylı raporlama ve daha fazlası yer almaktadır.

MORPA KAMPÜS NEDİR?
Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce içeriğin ( konu anlatımları, çalışmalar, testler, videolar, belgeseller, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar vb. ) ve detaylı raporlamanın yer aldığı bir platformdur. Bu sistem sayesinde öğretmenler öğrencilerini, veliler çocuklarını, yöneticiler ise okullarındaki tüm öğretmen ve öğrencilerin çalışmalarını takip edebilirler. Öğretmenler sınıflarındaki öğrencilerin gelişimini ayrıntılı raporlarla izleyebilir, öğrencileriyle ya da zümredeki diğer öğretmenlerle paylaşımlarda (kaynak, ödev, sınav vs.) bulunabilirler. Morpa Kampüs ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri, sınıf ve branş öğretmenleri, okul yöneticileri ve üye öğrencilerin velileri tarafından kullanılmaktadır.

Milyonlarca öğrencinin merak ettiği Morpa Kampüs öğrenci giriş ekranına haberimizden ulaşabilir ayrıntıları takip edebilirsiniz. Morpa Kampüs nedir, nasıl giriş yapılır? Ücretsiz üyelik için hangi işlemleri yapmak gerekiyor? Merak ettiğiniz 2017 Morpa Kampüs giriş ekranı hakkında detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz. 2017 eğitim öğretim yılının başlamasına kısa süre kala milyonlarca öğrenci MEB formasyonunda hizmet veren sistemi merak etmeye başladı.

Karar.com

Anahtar Kelimeler:
Morpa KampüsMeb

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim