Öğretmen Diyarı

2013 Özür Grubu Atamalarında Oluşan Minimum Puanlar

2013 Özür Grubu Atamalarında Oluşan Minimum Puanlar, özür grubu atamaları minimum puanları, eş durumu atamaları minimum puanları özür grubu oluşan puanlar 2013 özür grubu atama sonuçlarının açıklanmasının ardında şimdi gözler özür grubu atamalarında oluşan minimum puanlara çevrildi.


  Özür grubu atama işlemlerinde başından beri sizlerle beraber olan Mebpersonel.Com ekibi olarak sonuçların açıklanmasının ardından 2013 özür grubu yer değiştirme işlemlerinde oluşan minimum puanları Milli Eğitim Bakanlığı ile eş zamanlı olarak sitemizde yayınlayacağız


Özür gurubu atama işlemlerinde sonuçların öğrenilmesinde bit gün aksamalı olarak devam eden sonuç işlemleri an itibariyle sisteme yüklenmiş durumda.27 Ağustos tarihinde açıklanan sonuçlar branş öğretmenleri için öğleden önce, sınıf öğretmenleri için öğleden sonra açıklanacak.


 Özür Grubu atamalarında oluşan minimum puanlar için tıklayınız (link aktif deği)


Özür grubu atama sonuçları için tıklayınızMeebpersonel.com ekibi olarak ilk baştan beri siz değerli öğretmenlerimizin yanında olduk.Özür grubunda oluşan minimum puanlar birazdan sizemizde yayınlanacaktır.

 Siz değerli okuyucularımızda atama sonuçlarına göre düşünce ve fikirlerinizi yorumlar kısımından bildirebilirsiniz


Gelişmelerden   Haberdar Olmak İçin Bizi Facebook Ve Twitter'da takip ediniz.

haber kaynağı:mebpersonel.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
filiz koçak 2 yıl önce

çok perişan olduk eşim bursada ben afyonda kaldım.eş durumu özrü çıkmadı.bin kişi madur diyorlar bu doğru değil.benim öğrencilikten sınıf arkadaşımında çıkmamış tayini. elde var iki.

Avatar
hüsamettin muratoğlu 2 yıl önce

il içi özür grubunda 1000 kişinin ataması yapılmammıştır gibi bir açıklamayı kabul etmiyorum.ben her gün 60 km yol gidiyorum 60 km yol geliyorum buda 120 km yapıyor.geçtiğimiz öğretim yılında öğretmen arkadaşın arabasıyla gidiyodum bu sene ne olur bilmiyorum çünkü ilk servis saat 7 itibariyle merkezden kalkıyor ama bu yıl derslerin ikili eğitim yapılacak olmasından dolayıda erken başlıyacağını düşünürsek ne yapacam mecburen görev yaptığım yerde kalmam gerekecek buda yine eşimden çocuğumdan ayrı olcağım anlamına geliyor ne diyecem ne yapacam bilmiyorum

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim