Öğretmen Diyarı

Şubat\'ta 10 bin sayısı artarsa 2014 mezunlarına haksızlık olur

Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ahmet Dündoğdu tarafından  MEB tarafından  Şubatta 10 bin öğretmen ataması olacağını ve Temmuz'daki 40 bin sayısının artması için mücadeleye devam edeceğiz"  şeklinde  ki açıklaması yer alıyordu.

 

Bu haberden sonra Şubat ayında atama bekleyen öğretmenlerin bu açıklamaya tepkilerini sosyal medyada göstermeye başlamasıyla  Sayın  Ahmet Gündoğdu  Twitter adresinden  Öğretmenin vekili, ücretlisi olmaz.120.000 öğretmen ihtiyacının müjdesi verilen Şubat ve Yaz atamaları iki katına  çıkarılarak hem Ülkemizin geleceğine, hem çocuklarımıza,hemde atama bekleyen öğretmenlerimize iyilik yapılmalıdır.Yetkililerin dikkatine. açıklaması yaptı.

 

Sanliurfa.Com Muhabiri Mehmet Kurt Sayın Ahmet Gündoğu'nun Şanlıurda'da yapılan röpörtajdan sonra  Sayın  Ahmet Gündoğdu ile yaptığı konuşmada Sayın Gündoğdu'nun  neden  Şubat ataması konusunda  çalışma yapmadıklarını  twitter adresinde şu sözler ile açıkladı. Şubat artarsa 2014 mezunlarının kontenjanından alınmış olacak. bu da haksızlık olur. Ama 40 bini arttırmaya çalışacağız." şeklinde kendisine açıklama yaptığını twitter adresi üzerinden  yazdı.

 

İşte O twitler.

 

 

 

 

www.mebpersonel.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim