Bu haber kez okundu.

EĞİTİMİ DEĞİL TERÖRÜ BOYKOT EDİN

Terör örgütünün "Okulları Boykot" edin çağrısının ardından Eğitim- Sen'in çağrıya uyarak destek vermesi çocuk istismarıdır, anayasal hak olan eğitim özgürlüğüne darbe girişimidir, taşeron örgütlere kalkan olmadır.
Çocuklarımızı cehaletin esaretine davet edenler, Doğu ve Güneydoğu bölgemizde yaşayan vatandaşlarımızı terör vesayetine girmesine hizmet diyor. Dağa kaçırılan çocukları kurtarma çabası göstermeyenler dağ ve şehir kadrosu çöken terör örgütünü kurtarma çabası içerisindeler. Diyarbakır annelerine el uzatmayanlar anneleri ağlatanlara el uzatıyorlar.
Terörü ve Kandili boykot etmek yerine eğitimi boykot etmek sendikal iflasın itirafıdır. Mermilerin önüne geçmeye çalışmak yerine kalem ve kitapların önüne set çekmeye çalışmak teröre kalkan olmaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Eliflerin, Fıratların ve Yasinlerin yaşam hakkını gasp edenlerin talimatlarını sendika kararına dönüştürenleri kınıyoruz. Çocukların geleceğini Kandil karanlığına gömmeye çalışan zihniyetin dayattığı eylemi doğru bulmadığımızı bir kez daha deklare ediyoruz. 

 

 
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber