Öğretmen Diyarı

Eğitim Bir Sen'li Başarılı Okul Müdürlerine Karalama Kampanyası Başlatıldı

Bir süredir başarılı işler yapan Eğitim Bir Sen'li Başarılı Okul Müdürlerine yönelik Paralele yayın organaları ve tetikçi yayın organlarınca tarafından Karalama Kampanyası Başlatıldı

 Bir süredir  başarılı işler yapan Eğitim Bir Sen'li Başarılı Okul Müdürlerine yönelik Paralele yayın organaları ve tetikçi yayın organlarınca tarafından Karalama Kampanyası Başlatıldı Bunalrdna son örnek İstanbul Pendik'te yaşandı.Pendik Orhan Sinan Hamzaoğlu Ortaokulu’nun başarılı müdürü ve göreve geldiği günden bu yana göz dolduran çalışmaları ile fark meydana getiren Cemal KAPAN Sözcü gazetsi tarafından hedef yapıldı. Çocukların cuma namazı kılmasını sağlayan, isteyenini başı açık isteyenin başörtülü bir şekilde okula gelebildiği demokratik ortamı sağlayan Cemal KAPAN ve okul yönetiminin bu başarısı Sözcü gazetesini  rahatsız etti.

 Okulda zorla çocukların cuma namazına götürüldüğü , şortlu kz örencielrin geziye götürülmediği gibi yalan iftira dolu haberlerle Cemal KAPAN ve onun gibi başarılı okul müdürleri baskı altına alınmaya çalışılıyor.  İddialarla ilgili görüştüğümüz Cemal KAPAN haberin baştan sona yalan ve iftira olduğunu ve olayın nasıl gerçekleştiğini Ajanskamu.com.a anlattı.

 Bı konuda kendisiyle görüştüğümüz KAPAN, okullarının merkez bir okul olduğunu dha aönce yaptıkları bir gezide şortlu kız öğrencilere başka okulun erkek öğrencilerini laf atması ve sataşması nedeniyle kavga olayının yaşandığını bu yüzden bu doruma karşı tedbir almak için öğrencileri şort konusunda uyardıklarını ve velilerin ve bazı basın yayaın kuruluşlarının da bu konuda görüştüklerinde okul idaresini haklı gördüklerin, bizim de evladımız var biz de böyle bir şeyi kabul edemeyiz.

Almış olduğunuz tedbirin doğru olduğunu söyleyerek kendilerine teşekkür ettiğini açıkladı. Ancak sözkonusu gazetenin yanlış ve karalama bir haber yaptığını ,bilinç bir karalama ve yıpratma  kampanyasıbaşlatıldığını ve bu konuyla  iglili savcılığa suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

 

Kaynak: AJANSKAMU


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol