Öğretmen Diyarı

EBS\'Lİ İLÇE MÜDÜRLERİNE KADRO VERİLECEK Mİ?

Edinmiş olduğumuz gayri resmi bilgilere göre, MEB, İl Müdürleri başta olmak üzere ilçe MEM Müdürleri ile İl MEM Müdür yardımcılarına Kadro verme çalışması yürüttüğü ve bayram öncesinde kadrolu atamaları gerçekleştireceği yönünde haber yapmıştık ve  bu güne kadar toplam 25 İl Müdürüne kadro verilmiş fakat diğer il müdürlerine kadroları yazıldığı halde ilgili makamlara sunulmayarak beklemeye alınmıştı.

 

İşte yeni edinmiş olduğumuz bilgilere göre il müdürlerine kadro verilmeye önümüzdeki günlerde devam edeceği yönündedir. Fakat Kadrosu verilmeyen il müdürlerinin bir yıllık çalışma performansı değerlendirmesi ile Ak parti il başkanlarının görüşleride dikkate alınarak kadroları verilecek duyumlarını almaktayız .

 

Diğer taraftan kadro almak için kulis yürüten il Müdür adayları Ankara’da  kadro alma yönünde yoğun kulis faaliyetileri yürüttükleri kulaklarımıza gelen bilgiler dahilinde, bizlerde sizlerle bu bilgileri paylaşıyoruz

 

 İlçe Müdürleri ile ilgili Kadro çalışması var mı?

 

İlçe müdürleri için bir çalışma var, fakat  şu an MEB’de iki görüş konuşulmaktadır. 1 düşünce ilçe  müdürlerinin en az bir yıl çalışmalarından sonra çalışma performansını+ Teşkilatlarla sivil toplum kuruluşları ile olan ilişkileri de dikkate alınarak taşradan başlayarak kadro verilmesi , ikinci bir düşünce ise, kasım ayından sonra toplu liste ile kadrolu atamaların yapılacağı yönündedir.

Kamilaydede@kamu.tv.tr

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim