Öğretmen Diyarı

Boş Şube Müdürlüğü Kadroları Kimlere Peşkeş Çekiliyor?

Başkan Ahmet Özer'in aşağıdaki linkte vurguladığı, "Yeniden Büyük Türkiye ve daha adil, yaşanabilir bir dünya idealine ulaşmada en önemli mesele; ilim, irfan ve erdem sahibi insan yetiştirmek için eğitim sisteminin toplumun beklenti, talep ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapılandırılmasıdır. Zira bir toplumun gelişmişlik göstergesi evrensel ölçüde değer üreten nitelikli insanlarla belirlenmektedir. Nitelikli insanlardan oluşan bir toplumun inşasını sağlayacak eğitim sistemini kurmak da ancak sözü, davası ve derdi olan insanların çabaları ile gerçekleşecektir." makalesini okurken duygu karmaşası yaşadığımı itiraf etmeliyim."

 

Bizler de bu memleketin dertlileriyiz.Milli Eğitimimizin, inançlarımıza,örflerimize, geleneklerimize, tarihimize ve çağın şartlarına uygun olarak yapılandırılması, getirilmesi ve yavrularımızın milli ve manevi değerlerle yetişip, hayatlarını sağlam temeller üzerine inşa etmelerini sağlamaları için, bu yola çıktık.

 

Sınava girdik. Kazandık. Ama gel gör ki, bir memleketin geleceğini belirleyen en temel dinamiklerden olan milli eğitim sisteminde uygulanan torpil rezaletine ve adaletsizliğine tosladık, kaldık. İstiyoruz ve diliyoruz ki, bir an önce 500 değil tüm boş kadrolar kadrolu şube müdürleri ile doldurulsun ve evet birilerinin arka bahçesi olmaktan çıkarılsın.

 


 

ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ MAĞDURLARI PLATFORMU


kaynak: kamuajans.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol