Bu haber kez okundu.

Bakan\'dan \'Öğretmene Ek Ödeme\' Sözü

Memur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, dün yaptığı açıklamada Bakan Faruk ÇELİK'ten öğretmenlere ek ödemesözü aldığını açıkladı.

"Dün toplu  sözleşmeyi  genel taleplerle başlattık, bugün  hizmet  kollarıyla devam edeceğiz .

Kamu  işveren  heyet başkanı sayın bakandan en geç 6-Ağustosta tekliflerini  getirme sözü aldık."

şeklinde açıklamada bulundu.

 

personelmeb.net

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
huzun 10 ay önce

ben bu gündoğduyu biraz tanıdıysam ya hiç ek ödeme alamayız ya da itin önüne bir parça kemik atar gibi 100 lira verirler geçerler.

Avatar
vancsn 10 ay önce

ben bu adama ve sendikasına inanmiyorum

Avatar
gürkan 10 ay önce

namusuma demezsem inanmam başGan

Avatar
yusuf 10 ay önce

Öğretmenlerin ek ödemesi derken bi ilk olarak 10-20 lira gibi bişeyle gelirlerse hiç şaşırmam... Şu ana kadar ki ek ödemeler de uygulanan haksızlık ve öğretmen gibi bir özveri gerektiren güzide mesleği itibarsızlaştırılmasıyla açılan yarayı 1000 lira ek ödeme verseler dahi telafi edemezler....Benim için mesleğimin itibarı ve kutsallığı önemlidir..

Avatar
Mustafa Demir 10 ay önce

Geçen sene de başbakandan almıştı....şimdi faruk çelikten...Milli eğitim bakanı da 'gerek yok onlar ne iş yapıyor ki der' kapatır..Öğretmenine ne iş yapıyor diyen bir anlayıştan ne beklersiniz...ŞİMDİYE KADAR OYUMU hep AKP ye kullandım....artık yemezler...Milletvekillerine %60 verdiler...onlar ne iş yapıyorlar diyesim geldi....neymiş düğünlere her gitmelerinde altın takıyorlarmış...bana ne kardeşim..benim hatırım için mi gidiyosun...17 milyar maaş alıyorlar...Allah sorsun...

Avatar
Mustafa 10 ay önce

Öğretmen adı çok konuşulan. Zamanın gelince paylaşılamayan. Öğretmenler üzerinde en çok politika yapılan, şimdilerde itibar ve maaş yönünden en alt seviyede bir topluluktur. Öğretmenler ile ilgili olumlu bir çalışmayı beklemek hayalcilik olur.

Avatar
sahmaran 10 ay önce

Kılık Kıyafet eylemi olmasa. sendikanda 1gün daha durmazdım.

Sen bir FOS sun.

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber