Öğretmen Diyarı

E-okul Veli bilgilendirme Giriş Sayfası E Okul(Vbs-güvenli) nasıl girilir?

E okul veli bilgilendirme giriş sayfası ile acaba dün ve bugün mazeret sınavları olan TEOG sınavının sonuçları da yer alacak mı? Herkes e okul sayfasına rağbet ederken, bakalım yeni SBS olan TEOG nasıl sonuçlar verecek...
TEOG sınavlarının nereden yayınlanacağı büyük bir merak konusu. Özellikle ilk kez gerçekleştirilen bir sınavlar silsislesi olmasından mütevellit, daha da merak edilen TEOG sonuçları açıklama sayfası acaba e okul tarafından mı verilecek. E okul veli bilgilendirme sayfası 
TEOG sonuçları acaba e okul vasıtasıyla mı açıklanacak? E okul veli bilgilendirme giriş sayfası sayesinde bu soruya cvap verebilirsiniz. Ancak sonuçlar 2014 Ocak ayında açıklanacak. Ancak o zaman nereden açıklanacağını öğrenebiliriz. MEB Eokul giriş sayfası linki sizlerle..
Belki de TEOG sonuçlarının açıklanacağı bir sayfa olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası, büyük kolaylı sağlıyor. MEB'in sanal platformu olan ve 8. sınıf öğrencilerinin büyük bir rağbetle sarıldıkları e okul sayfası tıkla gir linki .
Bugünlerin trend konusu olan 8. sınıfların TEOG sınavının sonuçları herkes tarafından merakla beklenirken, söylentiye göre sonuçlar e okul sitesinden açıklanacak. E okul veli bilgilendirme giriş sayfası 
TEOG sonuçlarını merak edenler, bir yandan da sonuçların nereden açıklanacağını merak ediyor. Özellikle ilk sınav olmasından dolayı henüz hakkında pek bir bilgi olmayan TEOG, acaba e okul ile mi açıklanacak? E okul veli bilgilendirme giriş sayfası tıkla E okul veli bilgilendirme giriş sayfası tıkla gir. MEB'in dijital e-okul TEOG sonuçlar sayfası
E okul veli bilgilendirme giriş sayfası, hem MEB tarafından uygulanmış dijital bir platform olarak, hem de TEOG'un mu açıklanacağı bir sayfa olarak rağbet görecek. TEOG nereden açıklanacak henüz bilinmiyor, ancak e okul vasıtasıyla açıklanabilir.
Sizlere en güncel bilgileri vermeyi hedefleyen e okul veli bilgilendirme giriş sayfası ile, özellikle yeni SBS olan TEOG sonuçlarını mı öğreneceksiniz? Henüz TEOG sonuçlarının nereden açıklanacağı bilinmiyor, ancak Ocak ayında açıklanacağı aşikar. E okul veli bilgilendirme giriş sayfası tıkla giriş yap.

Önceki gün gerçekleştirilen TEOG sınavı sonuçları acaba e okul veli bilgilendirme giriş sayfasından mı yapılacak? Henüz hiç bir şey belli değil. Yeni SBS olan TEOG'un soru ve cevapları bugün saat 14.00'te açıklanağı söylenmişti. Henüz açıklanmadı. E okul sayfası için kalın.
E okul veli bilgilendirme giriş sayfası artık bugünden sonra daha da önem arz edecek. MEB'in dijital platformu e okul yeni SBS sınavı ile birlikte daha da büyük bir değer kazandı ve velilerin uğrak noktası haline geliyor.

YERLEŞTİRME SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

E-OKUL BİLGİLENDİRME SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ!

Velilerin uğrak noktası olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası sizlerle. Özellikle yeni SBS olan LGS sınavlarının yapılacağı bugünlerde, e okul sayfası özellikle büyük merak uyandırıyor.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen e okul veli bilgilendirme giriş sayfasında, özellikle çocuklarınızın son notları hakkında bir hayli bilgileneceksiniz. E okul sayfası tıkla öğren. MEB'in dijital ortamı olan e okul sayfası 
MEB tarafından gerçekleştirilen sana platform e okul veli bilgilendirme giriş sayfası yepyeni imkanlar sunuyor. Özellikle yeni SBS sınavıyla ilgili çok kullanılacak olan e okul sistemi ile çocuğunuzun son durumunu an be an takip edebilirsiniz.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen son dijital platform olan e okul uygulaması . E-okul veli bilgilendirme giriş sayfası sayesinde veliler çocukları hakkında daha güzel bilgilendirmeler yaşıyorlar.


E okul veli bilgilendirme giriş sayfası anlamını taşıyan e okul, bu sene gerçekten de büyük kolaylıklar sağlıyor. E-okul sayfasına girmek için Özellikle yeni SBS sınavları yaklaşırken, e okula olan rağbet de artıyor.
E okul veli bilgilendirme giriş sayfası için sizlere güzel linkler hazırladık. Milli Eğitim Bakanlığı'nın son uygulamalarından biri olan ve özellikle velilere büyük kolaylıklar sağlayan e-okul sayfası . Yeni SBS ile ve ilk yazılılarla e okula olan rağbet artmış durumda.
Özellikle ilköğretimde çocuğu olan velilerin sık sık başvurduğu e okul veli bilgilendirme giriş sayfası Özellikle çocuklarının okul durumlarını merak eden veliler için e-okul sayfası tıkla. Gün be gün MEB'de yeni yeni değişimler oluyor...

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen innovasyon adımı e-okul veli bilgilendirme giriş sayfası, sanal alemden de ebeveynlerin çocukları hakkında doğru ve sağlıklı bilgilenmelerine neden oluyor. 
Milli Eğitim Bakanlığı e-okul sistemini yıllardır uygulamaya koymuş bir halde. Ancak bütün sistemini oraya entegre etmesi bir yenilik. Ortaokul öğrencilerinin velilerine büyük bir kolaylık sağlayan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası için tıklayın.
Milli Eğitim Bakanlığı'nın yenilikçi ve güzel bir uygulaması olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası her zaman olduğu gibi yepyeni süreçleri işe koşuyor. Yeni SBS döneminin de başlamasıyla birlikte 6 adet yeni sınavın sonuçları e okul sayfasında yayınlanacak. Öyle ki, Kasım ayının son haftasında gerçekleştirilecek olan bu sınavlar, öğrencilerin lise hayatlarındaki kaderini belirleyecek. E oku veli bilgilendirme giriş sayfası için tıklayın.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası, ebeveynlere çok büyük avantajlar sunuyor. Özellikle SBS sonuçları 6 ayrı sınava çıktı ve bu sınavların sonuçları da e-okul sitesinden geçiyor.
E okul veli bilgilendirme giriş sayfası çok önemli ve kolay erişilebilir bir uygulama haline geldi. Özellikle çocuklarının son durum analizlerini yapmak isteyen ve neler olduğunu merak eden ebeveynler, Veli bilgilendirme giriş sayfasına tıklamak için bizlere geliyorlar. SBS sisteminin kaldırılıp artık Yabancı Dil, Matematik, Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler derslerinden ayrı ayrı 6 sınav yapılacak olan yeni SBS sistemiyle birlikte e okul daha büyük bir değer kazanacak. 
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan bir hizmet olan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası Bugünlerde yeni SBS haberleriyle çalkalanan gündemde 6 sınavlık yeni SBS sonuçları e okul veli bilgilendirme giriş sayfasında olacak.
E okul linkine mi gitmek istiyorsunuz?Veli bilgilendirme giriş sayfası ve SBS sonuçları gibi tüm detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz e okul Veli Bilgilendirme Giriş Sayfası linki haberimizde. çocuğunuzun tüm bilgilerini Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen bu resmi site sayesinde öğrenin. e okul linki.
Eğitimde bir çığır açan e okul veli bilgilendirme giriş sayfası gerçekten de velilere çok büyük bir rahatlık sağlıyor. Özellikle veliler için geliştirilen veli bilgilendirme sms servisi de ebeveynlerin çocuklarını rahat rahat takip etmelerine olanak sunuyor. e okul giriş sayfası linki, SBS sonuçları ve oges 
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen bu süpersonik sistem sayesinde çocuklarınızın sınav sonuçları hakkında en sağlıklı bilgilere ulaşabilir ve devamsızlıklarını da öğrenebilirsiniz. Bir diğer geliştirilen sistem olan veli bilgilendirme SMS servisi de işinize yarayan bir sistem olacaktır. Bu haberimizde sizlere e okul veli bilgilendirme giriş sayfası linkini veriyoruz.

VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ

SMS SERVİSİ

Artık veliler öğrencilerinin durumlarını SMSile de rahatça takip edebilecekler.

MEB Mobil Bilgi Servisi ile tüm öğrenci ve öğrenci velileri e-Okul yönetim sisteminde yer alan öğrenci bilgilerine SMS ile de ulaşabilecekler. Servise üye olanlar;

  • Devamsızlık Bilgileri
  • Sınav Sonuç Bilgileri,
  • Sınav Tarihleri,
  • Karne Notları,
  • Diploma Notu,
  • Proje Bilgileri,
  • Kayıt Alınması / Silinmesi Bilgisi,
  • Nakil Bilgisi,
  • Vb.

Öğrenci bilgilerini mobil ortamdan SMS ile OTOMATİK olarak alabilecekler. Bunun için üye olmanız yeterli.

Servise üye olmak için: ÖĞRENCİ TC KİMLİK NUMARASINI yaz 8383’e gönder.

Dilerseniz 7/24 sorgulama yaparak aşağıda yer alan öğrenci bilgilerine SMS ile ulaşabilirsiniz.

 

SORGULAMA KOMUTLARI

e-Okul da DEVAMSIZLIK durumu sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komutu. DEVAM boşlukTCKN
e-Okul da SINAV TARİHLERİ sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komutu. SINAVTARIHboşluk TCKN
e-Okul da SINAV SONUÇ bilgisi sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komutu. SINAVNOTboşluk TCKN
e-Okul da derslerde verilen PROJE ÖDEVİ ve teslim bilgileri sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komutu. PROJE boşlukTCKN
e-Okul da KARNE NOTU sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komutu KARNE boşlukTCKN
e-Okul da DİPLOMA NOTU sorgulanmak istendiğinde kullanılan sorgulama komut DIPLOMAboşluk TCKN

Bugünlerde e okul aktif olarak kullanılmıyor. Ancak aktifliğe yakın bir zamanda özellikle yazılılar başlayınca geçilir. Zira SBS 2. ek yerleştirme sonuçları da açıklandı ve herkes artık yerlerine yerleştiler. Bu durumda e okul veli bilgilendirme giriş sayfası tıklamak için okuyun haberoku24.comu SBS sonu. oges ve  e-okul resmi sitesinde yer alıyor.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen e okul sistemi sayesinde ebeveynler çocuklarının okulları hakkında sağlıklı bilgilere ulaşabiliyorlar. E-okul veli bilgilendirme giriş sayfasına tıklayarak SBS sonuçları, ek yerleştirmeler, okul notları, devamsızlık gibi pek çok konuyu öğrenebilirsiniz. e okul linki tıkla öğren.

 

Kaynak: http://www.haberoku24.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol