Öğretmen Diyarı

e-Okul karne notu ve takdir teşekkür hesaplama işlemleri
İlköğretim ve lise öğrencilerinde takdir teşekkür telaşı başladı. Okulların kapanmasına çok az bir süre kaldı. Öğrenci ve velilerde ise son sınav sonuçları, sözlü notları ve karne notu telaşı başladı.

akdir ve teşekkür telaşı başladı. MEB tarafından bir eğitim öğretim döneminin daha sınavlarıyla beraber sonuna geliyoruz. Öğrenciler 23 Ocak Cuma günü ara tatil dönemine girerken karne heyecanını yaşıyorlar.

Öğrenciler 23 Ocak 2015 gününden sonra 2 haftalık bir ara tatil yapacaklar. Bu tatilin ise güzel geçmesi için güzel bir karne şart. Karne hediyesi bekleyen öğrenciler ise Takdir ve teşekkür belgelerini getirmek istiyorlar.

Takdir ve Teşekkür Belgesi ilk ve orta öğretim öğrencilerin bir yıllık eğitim-öğretim döneminde, her dönem sonunda başarılarına göre aldıkları belgedir. Bu belge 4. sınıftan başlayarak 12. sınıfa kadar olan eğitim dönemini kapsar. Yazılılardan alınan notların ortalaması öğrencinin takdir, teşekkür ya da belge alamama durumunu belirler.

İlköğretim takdir teşekkür belgesi hesaplamak için tıklayınız

Lise takdir teşekkür belgesi hesaplamak için tıklayınız

Okulların ilk dönemin bitmesine 2 haftadan kısa bir süre kaldı. Öğrenciler ve ailelerin heyecanı giderek artıyor. Öğrenciler karne telaşında tatkdir ve teşekkür telaşı yaparken aileler ise bu heyecanı çocuklarıyla birlikte yaşıyorlar.

Öğrencilerin takdir-teşekkür belgesi alıp almayacakları düşüncesi öğrencileri sarmış durumda. Şu sıralar internet ortamında aratılan en çok kelimlelerden biri de şüphesiz teşekkür hesaplama işlemleri oluyor.

İlköğretim 4.5.6.7. ve 8. sınıflar ile 9.10.11. ve 12. sınıflarda okuyan öğrenciler birinci yarıyıl son yazılı sınav notlarını almaya başladılar. Şimdi herkesTakdir mi yoksa Teşekkür Belgesmi alacağını merak etmeye başladı bu meraklarını gidermek için linkleri sizlerle paylaşacağız.

Öğrenci kardeşlerimize büyük hizmet Yeniulke.net eğitim editörleri tarafından hazırlanan "Takdir Teşekkür Hesaplama" robotu sitemizde! Girmiş olduğunuz notlarla 9. -10.-11. ve 12. sınıf öğrencilerin sınıf geçme durumlarını %90'a yakın bir oranla online olarak hesaplamaktadır. Robotun sizlere sunmuş olduğu not ortalaması anı zamanda lise ortalamasıdır.

 

kamupostasi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol