Öğretmen Diyarı

e - Okul Karne Notları Öğrenme ( E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi 2015 )

E - Okul Veli Bilgilendirme Sistemi 2015 , E - Okul Karne notları öğrenme , E Okul devamsızlık bilgileri ve karne notları bilgileri 

KAMUDANHABER.COM - E OKUL VELİ BİLGİLENDİRME ÖZEL HABERİ  Milli Eğitim Bakanlığı 2015 yılında e - okulu yeniledi. 2015 yılına e - okul sistemi yeni yüzüyle girdi.  Milli Eğitim Bakanlığının e - okul sistemi üzerinde bir dizi yenilikte yaptı. E - Okul sistemi üzerinden öğrenci belgeside verilebilecek.  E - OKUL SİSTEMİ NE İŞE YARIYOR Milli Eğitim Bakanlığı E - Okul Veli Bilgilendirme Sistemi , Dünya üzerinde marka değeri en yüksek paya sahip ve Dünyanın sayılı yazılımları arasındadır. E - Okul sistemi üzerinde öğrencilerimiz , öğretmenlerimiz ve velilerimiz bilgi girişi ve güncel verileri öğrenebiliyorlar.  E - Okul sistemi sayesinde öğrencişlerimiz ;  E - OKUL KARNE NOTLARI E - OKUL DEVAMSIZLIK BİLGİLERİ  E - OKUL TEOG PUANLARI  E - OKUL OKUNAN KİTAP SAYISI  E - OKUL SEÇMELİ DERSLER Daha birçok konuda e - okul sistemi üzerinden öğrencilerimiz ve velilerimiz bilgi sahibi olabiliyorlar.  E - OKUL YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ YENİLENDİ. 

 

\"YENİ

E - OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİNE NASIL GİRİŞ YAPILIR? e_ okul veli bilgilendirme sistemine ( e - okul vbs ) Tc kimlik numarası ve okul numarası ile giriş yapılabiliyor. Daha sonra birkaç güvenlik sorusuna cevap verilerek e - okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapılıyor. 

 

 

\"E

E - OKUL KARNE NOTLARI NASIL ÖĞRENİLECEK ? Öğrencilerimizin karne notları e - okul sistemine yansımaya başladı.  2015 Teog Sınav Sonuçları da 9 Ocak tarihi itibariyle e - okul sistemine yansıtılacak. Öğrencilerimiz 9 Ocak tarihinden sonra e - okul sistemi üzerinden teog sınav sonuçları ve yazılı sınav sonuçlarına ulaşabileceklerdir.  Kamudanhaber.com sitemizde 9 Ocak tarihi itibariyle e - okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden " TEOG SINAV SONUÇLARI " açıklanacak. E okul veli bilgilendirme sisteminde öğrenci devamsızlık takip çizelgesi ve öğrenci notlarını anlık takip edebileceği bir sistem dir. E okul sistemi öğrencilerin T.C kimlik numarası girilerek onay alınan bir sistemdir. E okul veli bilgilendirme  sistemi nasıl giriş yapılır sisteme görsel foto ekleriyle sizlere paylaşacagız.

 

 

NOT:E okul not yüksetme programı veya adı altında bir program bulunmayıp sistem daima güvenilir olup tc kimlik numaranız ve okul numaranızı kimseyle paylaşmamaya önem gösteriniz.

 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI E - OKUL YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİNE ( E OKUL GİRİŞ ) İÇİN TIKLAYINIZ

 

kaynak: Kamudanhaber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol