Öğretmen Diyarı

Hain Sürüsünün Torunlarına Geçit Yok!


 
İstihbarat ve Emniyet birimleri içinde güvenlik zafiyetine sebep olduğu düşünülen sözde polis bazı şahısların, en başta vatan uğruna can veren, kanını akıtan kendi silah arkadaşlarına ve kuşkusuz büyük Türk milletine ihanet içinde oldukları, teröristlerin sivil destekçilerinin okullarda sözde öğretmen kılığında kravatlı teröristlik yaptığı, basın-yayın kuruluşlarında sözde insan hakları adına etnikçilik yapanların köşeleri tuttuğu, kökü 1806'ya dayanan ilk silahlı kalkışmaya yeltenen hain sürüsünün torunlarının dış güçlerin desteği ve damarlarında kan yerine dolaşan ihanet sıvısının etkisiyle devam ettirdiği bu tür kalleş saldırıların ve nihayetinde bütün çatışmaların galibi büyük Türk milleti olacaktır.

Çünkü Ulu Önder'in dediği gibi "Türkiye Türklerindir!" ve aptal kutusu haline getirilmiş televizyona tutsak olmuşlar kadar "Ya istiklal ya ölüm!" şiarıyla yetişmiş evlad-ı vatan da vardır ve ayaktadır.

Atasen olarak T.C. Genelkurmay Başkanlığı'na resmi taziyelerimizi sunuyor; şehitlerimizin acılı ailelerini saygıyla selamlıyoruz.

H. Cem KANIBİR
Atasen Genel Başkanı-Türkolog
www.atasen.org.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim