Öğretmen Diyarı

Aktif Eğitim Sen’den İlginç Bir Yarışma: 'Oku, Paylaş, Kazan'

Aktif Eğitimciler Sendikası kitap okumayı özendirmek ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla farklı bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor.

Sosyal medya üzerinde yapılacak olan "DÜNYA KİTAP OKUMA GÜNÜ’NDE AKTİF EĞİTİMCİLER KİTAP OKUMADA DA AKTİF" isimli etkinlik ile kişilerin yaptıkları kitap okuma programlarını fotoğraflayıp, Twitter'da paylaşmaları isteniyor.

Aktif Eğitim Sen 24 Nisan 2015 Akşam saat 20:00'da bir hashtag başlatacak. Etkinliğe katılmak isteyenler, dostları veya aileleri ile yapacakları kitap okuma etkinliklerini kendilerinin de içinde olacak şekilde fotoğraflayarak açılacak olan hashtag ve @Aktifegitimcler hesabını etiketleyecekler.

 Bu şekilde paylaşım yapan her 250. Kullanıcıya bir kitap hediyesi verilecek.

 ETKİNLİĞİN AYRINTILARI

Düzenlenecek etkinlik ile;

Paylaşımda bulunanlardan arkadaşları, dostları veya aileleri ile yapacakları kitap okuma etkinliklerini kendilerinin de içinde olacak şekilde fotoğraflayarak twitter hesabından 24 Nisan 2015 Cuma Günü saat 20:00 ila 22:00 saatleri arasında paylaşmaları istenecektir.

 DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR 

1.    Paylaşılan fotoğraf kitap okuma etkinliği olmalıdır.

2.    Paylaşılan fotoğraflarda okunan kitapların reklam ögesi içermemesine dikkat edilmelidir.

3.    Fotoğrafların 24 Nisan 2015 Cuma günü saat 20:00 ila 22:00 saatleri arasında sosyal medyadan paylaşması gerekmektedir.

4.    Fotoğraflar Aktif Eğitim-Sen’in @Aktifegitimcler etiketli twitter hesabı ve 24 Nisan 2015 günü saat 20:00’da açılacak olan hashtag etiketlenerek paylaşılmalıdır.

5.    Katılımcılar birden fazla fotoğrafla etkinliğe katılabileceklerdir. Birden fazla fotoğrafla katılımın olması durumunda aynı hesap kullanıcısına sadece bir ödül verilecektir.

6.    24 Nisan 2015 günü saat 20:00 ila 22:00 saatleri arasında tweet atanlar arasında 250’nci ve katlarında paylaşımda bulunanlar ödüllendirilecektir.

7.    Dereceye giren fotoğraflar 24 Nisan 2015 günü saat 23:30 da Aktif Eğitim-Sen web sayfası ve sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir.

 

Kaynak: sendikahaberleri.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim