Öğretmen Diyarı

Ziraat Katılım Bankası Personel Alıyor
Ziraat Bankasından farklı olarak açılmasında sakınca görülmeyen ve bütçesi uygun olduğu düşünülen Ziraat Katılım Bankası 675 Milyon bütçe ile 12 Mayıs 2015 tarihinde kuruldu. Büyük şehirlerde açılan banka şubeleri ile müşteri toplamaya çalışan Ziraat Katılım Bankası bünyesine aldığı nitelikli işçiler ile büyüme oranını daha da artırmaya çalışmaktadır. Geçtiğimiz haftalarda personel alımları yapmaya devam eden Banka bugün yayınladığı resmi bildii ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yamaya devam ettiğini duyurdu.

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alınacak

Ziraat Katılım Bankası Personel alımı yapmaya devam ediyor peki alınacak olan personeller hangi pozisyonlarda çalışacak.

İş Analisti Bankacılık ve Hazine, Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkilisi, Muhasebe Standartları ve Süreç Yetkilisi, iOS Uygulama Geliştirme Uzmanı, Android Uygulama Geliştirme Uzmanı, Yatırım Bankacılığı Yetkilisi, Finansal Kurumlar / Muhabir İlişkiler Yetkilisi, İş Geliştirme ve Proje Yönetim Yetkilisi (Temel Bankacılık ve CRM) ile İş Geliştirme ve Proje Yönetim Yetkilisi (Kartlı Sistemler ve ADK

Yayınlanan bildiriye göre alınacak olan personeller yukarıda adı geçen pozisyonlarda istihdam edecek. Tüm pozisyonlara göre farklı nitelikler arayan Ziraat Katılım Bankası bazı pozisyonlar için en az 3 yıl tecrübe ararken bazı pozisyonlar için tecrübe şartı aramıyor. Erkek adaylar için askerlik sıkıntısının olmaması ya da tecilli olması istenirken adayların kılık kıyafetlerine özen göstermeleri, yoğun çalışmaya ayak uydurabilmeleri, güler yüzlü olmaları, diksiyonlarının iyi ve ikna kabiliyetlerinin de yüksek olması istenmektedir. Söz konusu yayınlanan bildiriler ve ilanlar için aşağıda ki linki takip ediniz.
 

http://www.ziraatkatilim.com.tr/bankamiz/insan-kaynaklari/Sayfalar/ise-alim.aspx


Kaynak: http://www.isinolsa.com/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim