Öğretmen Diyarı

Ziraat Katılım Bankası personel alımı başvuruları başladı
 Ziraat Katılım Bankasının personel alımları devam ediyor. Ziraat Katılım Bankası farklı pozisyonlar için personel alım ilanı yayınladı. Bankanın kariyer sayfasından üye olup özgeçmiş bırakan adayların işe davet edilebildiği belirtildi. Ziraat Katılım Bankasının 4 farklı pozisyon için personel alım yapacak, açık olan pozisyonlar; İş Analisti Bankacılık ve Hazine, Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkilisi, Muhasebe Standartları ve Süreç Yetkilisi ile İnşaat Hizmetleri Yetkilisi pozisyonları olarak yayınlandı. Açık olan pozisyonlara durumu uymayan adaylar özgeçmiş bırakmaları durumunda, ilerleyen günlerde açılacak boş pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaklar. Banka çalışanlarına maaş haricinde ikramiye, yabancı dil tazminatı,  performans primi, görev yeri tazminatı gibi ek ödemeler yapmakta. Ayrıca işveren katkılı bireysel emeklilik imkânları, ulaşım desteği ve yemek ücreti de veriliyor.
İş Analisti Bankacılık ve Hazine alımı için; Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği veya ilişkili bölümlerinden mezun olmak, Bilgi Teknolojileri alanlarında 5 yıl deneyim sahibi olmak, Katılım Bankacılığının özgün yapısı, Birim Değer ve Temel Bankacılık (Mevduat, Nakit Yönetimi, Çek, Senet, vs) alanlarında 3 yıl analist olarak tecrübe sahibi olmak şartları aranmakta. Proje Yönetim teknikleri hakkında geniş bilgi ve uygulamalı deneyim sahibi olmak, tedarikçi ilişkileri yönetiminde deneyim sahibi olmak, Tercihen proje yönetim sertifikasına (PMP) sahip olmak, tercihen IIBA CBAP/CCBA iş analistliği sertifikasına sahip olmak gerekiyor. Tercihen Hazine Ürünleri ve İşlemleriyle ilgili iş analiz deneyimine sahip olmak, Sigara kullanmamak (tercih sebebidir), erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olmak da aranan şartlar arasında bulunuyor.

Bireysel Müşteri İlişkileri Yetkilisi alımı için; Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Antalya ilinde Bankacılık sektörü Bireysel Pazarlama alanında en az 3 yıl deneyimli, sözlü ve yazılı ifade becerisi yüksek, aktif satış yapabilecek adaylar başvuru yapabilecek. İletişim kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, tercihen BES, SEGEM, SPL lisansına sahip, askerlik görevini tamamlamış olmak da başvuru şartları arasında yer alıyor.

Muhasebe Standartları ve Süreç Yetkilisi alımı için; Üniversitelerin Lisans, tercihen İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun olmak, Bankacılık/Finans (Tercihen Katılım Bankacılığı) sektöründe en az 3 yıl Tekdüzen Hesap Planı ve muhasebe deneyimi olmak gerekiyor. Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren, yoğun iş temposunda çalışabilen, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli adaylar başvuru yapabilecekler.

İnşaat Hizmetleri Yetkilisi alımı için; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak, MS Office,  AutoCad ve programlarını kullanabilmek, B sınıfı ehliyet sahibi ve seyahat engeli bulunmamak gerekiyor. Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren, sorun çözme ve insiyatif kullanabilme yeteneğine sahip, insan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş veya en az 2 sene tecilli, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli adaylar başvuru yapabilecekler. Ziraat Katılım Bankasının personel alımları ile ilgili detaylı bilgi, üye olup özgeçmiş bırakmak veya açık iş ilanlarına başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak: Haber Kaynağı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim