Öğretmen Diyarı

Ziraat Bankası Personel Alım Mülakatları Devam Ediyor
  Banka bünyesinde istihdam edilecek personellere yönelik uygulanan mülakatlar devam ediyor.

Ziraat Katılım Bankası Personel Alım Mülakatları Devam Ediyor Ziraat Katılım Bankası bünyesinde istihdam edilecek personellere yönelik, personel alım ilanını sizlere aktarmıştık. Banka bünyesine alınacak olan personellere yönelik başvurular tamamlandı.

İlana başuran kişilerden bazı uygulanacak olan mülakatlara katılmaya hak kazandılar. Bu mülakatlar doğrultusunda da personellerin istihdamı gerçekleştirilecek. Şuanda da Ziraat Katılım Bankası Personel Alım Mülakatları devam ediyor.

Kurumun resmi web sayfası üzerinde yayımlanan bildiri doğrultusunda 27 Şubat 2016 tarihi itibariyle uygulanmış olan sınav kapsamında sınavı kazanan adaylara yönelik 2 şehirde mülakatlar uygulanmaktadır. Ankara ve İstanbul merkezli bu mülakatlar 12 Nisan 2016 ve 21 Nisan 2016 tarihleri arasında yürütülecektir.  Sınava katılacak adayların yanında götürmesi gereken belgeler: Nüfus Cüzdanı, Diploma veya geçici mezuniyet belgesi, Askerlik durum belgesi, İkametgah Yukarıda sayılan evraklar e-devlet şifresi ile kolaylıkla alınabilecek evraklardır ve mutlaka sınava giderken götürülmelidir.

Adaylara uygulanacak mülakat sınavının adresleri ise aşağıdaki şekildedir. Ankara Mülakatı Adres: Ziraat Bankası Eğitim Bölüm Başkanığı; Fatih Sultan Mehmet Bulvarı İstanbul Yolu (Trafo Karşısı) No:10 Varlık-Yenimahalle/ANKARA olarak belirtilmektedir. İstanbul Mülakatı Adres: Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürlüğü; Hobyar Mahallesi Şeyhulislam Hayri Efendi Cad. No:12 Bahçekapı-Fatih/İSTANBUL olarak şekillendirilmiştir. Ayrıca Ziraat Katılım Bankası katılım gösteren tüm personel adaylarına teşekkürlerini iletmektedir. En güncel kamu haberleri ve kamu ilanlarından haberdar olmak isterseniz KPSS CAFE mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim