Öğretmen Diyarı

Yılbaşı gecesi fenalaşan üniversiteli öldü

Çanakkale'de yaşayan ailesi acı haber üzerine İzmir'e gelirken, alkolle birlikte esrak kullandığı öne sürülen talihsiz üniversitelinin cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü 4'üncü sınıf öğrencisi olan ve özel bir yurtta kalan Mesut Erdoğan, yeni yılı karşılamak için üniversiteden arkadaşlarının kaldığı öğrenci evine gitti. Gece boyunca eğlenen Erdoğan ve arkadaşları ilerleyen saatlerde uykuya daldı. Ancak, Erdoğan önce kusmaya başladı, ardından da sabah saatlerinde fenalaştı. Durumu fark eden arkadaşları Erdoğan'ı, Buca'daki özel bir hastaneye kaldırdı. Burada yapılan müdahalelere rağmen Erdoğan öldü. Polis, Erdoğan'ın kaldığı evdeki iki arkadaşının ifadesine başvurdu.

ALKOLLE BİRLİKTE ESRAR İDDİASI

Gençlerin gece alkol ve esrar kullandıkları, uyudukları sırada Erdoğan'ın kustuğu, sabah yeniden fenalaşınca arkadaşları tarafından hastaneye götürüldüğü öne sürüldü. Hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Erdoğan'ın cansız bedeni otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Bu arada, Erdoğan'ın Çanakkale'de yaşayan ailesi de acı haberi alır almaz İzmir'e geldi. Çevresinde sevilen bir kişi olan Erdoğan, başarılı bir öğrenci olduğu beilirtildi.

 

Tufan HAMARAT / İZMİR

\"Doğan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim