Öğretmen Diyarı

Yeni dersimiz

Eğitim-öğretim sezonunun kapanmasına az bir zaman kalırken, Gençlerbirliği, öğrenciler için futbol okulu yaz dönemi programını açıkladı.


Gençlerbirliği Kulübü’nün futbol okulu 2015 yaz dönemi programı ve katılma şartları belli oldu. 29 Haziran 2015’te başlayacak olan Futbol Okulu, 29 Ağustos’a kadar eğitime devam edecek. 1999 ve 2009 yılları arasında doğan çocukların katılabileceği futbol okulu, eğitimlerini Beştepe ve Etlik Tesisleri’nde gerçekleştirecek. Pazartesi-Çarşamba-Cuma ya da Salı-Perşembe-Cumartesi olmak üzere 

haftada üç gün verilecek eğitimler, birer saat üzerinden programlandı. 1999-2000-2001-2002-2003 doğumlu sporcular, çift kayıt yaptırarak bu programlardan haftanın altı günü faydalanabilecek.

Sporculara, antrenman süresince gerekebilecek sağlık ve ilk yardım hizmetleri kulüp sağlık personeli tarafından tesislerde verilecek. Ayrıca ilk yardımı aşan sağlık problemlerinde, hastane ulaşımı için sağlık aracı tesislerde hazır bulunacak.

Kayıt için; kayıt formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, iki adet resim, sağlık raporu getirilmesi ve eğitim ücretinin yatırılması yeterli olacak.

Kulüpten yapılan açıklamada, eski öğrencilerin yaz dönemi ücretini ödemelerinin, bu dönem ki yeni eğitime katılmaları için yeterli olacağı vurgulandı. Bir senedir gelmeyen sporculardan ise sağlık raporlarını yenilemeleri istendi.

Açıklamada; oyuncu seçmelerinin daha sonra kulüp web sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacağı, seçmelerin tarihinin ise kısa zaman içinde ilan edileceği belirtildi.

Hürriyet

Anahtar Kelimeler:
yeni dersimiz

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol