Bu haber kez okundu.

Yazar İsmail Küçükkılınç, 'FETÖ,nün ele geçiremediği iki kurum var!
Tarihçi yazar avukat İsmail Küçükkılınç FETÖ ve Haşhaşilik dininin ele geçiremediği iki kurumun İHL ve İmam Hatipler olduğunu belirtti.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan avukat Küçükkılınç "FETÖ ve haşhaşilik dininin hakim olamadığı, ele geçiremediği, adam devşiremediği iki kurum İmam-Hatip liseleri ve İlahiyat fakülteleridir. En az haşhaşinin görüldüğü bu iki kurum devlet kontrolünün mevcut, tek bir cemaat ve kanaat nüfuzunun mefkud olması hasebiyle geleceğimizin de teminatıdır." dedi.

Yazar Küçükkılınç ideolojik olarak bu iki kuruma muhalif olunabileceğini belirtti ama "FETÖ İHL ve İlahiyatlarda barınamamıştır" dedi.

Küçükkılınç, bu gerçeğe rağmen, haşhaşi sürüsünün kaynağının bu okullar olduğunu iddia edenlerin eğer cahil değilse kötü niyetli olduğunu vurguladı
Memurlar.Net
 
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber