Öğretmen Diyarı

Williams iflasın eşiğindeymiş

Sabah asistanının şüphelenerek kapıyı kırmasıyla bulunan Williams’ın bedeninin bir masada oturmuş halde ve boğazındaki kemerin bir ucu kapıya sıkıştırılmış halde sabaha kadar kaldığı belirtildi. Williams’ın sol bileğinde kesikler olduğu ve üzerinde kurumuş kana benzeyen lekelerin bulunduğu bir bıçak olduğu da ifade edildi. Bu da Williams’ın önce bileklerini keserek ölmeye çalıştığı düşüncesini akla getirdi.Ancak Marin Bölgesi Polis Şefliği’nden Teğmen Keith Body, Willams’ın ölüm nedenine ilişkin son kararın tanıkların ifadesi ve toksik testlerinden alınacak sonuçların değerlendirilmesiyle kesinleşeceğini belirtti.

İNANILMAZ TESADÜF

WILLIAMS’ın öldüğünün otoritelerce ilan edilmesinden birkaç dakika önce BBC kanalında yayınlanan Family Guy çizgi dizisinde animasyon bir karakter olarak oynatılan Robin Williams intihara kalkışıyor ancak başarısız oluyor.

ONU NAFAKA VE BORÇLAR ÇÖKERTTİ

WILLIAMS’ın bir komşusuna parasızlıktan iflasın eşiğinde olduğunu söylediği ortaya çıktı. Daily Mail’e konuşan ve onu en son gören kişilerden biri olduğunu söyleyen Tiburon’daki bir komşusu “Bana ciddi para sıkıntıları olduğunu ve acilen yeni işler alması gerektiğini söyledi” dedi. Ayrıca 2008′de boşandığı, 2 çocuğunun annesi film yapımcısı Marsha Garces’a 30 milyon dolar nafaka ödemesi ve NBC kanalında yayınlanan son dizisi Çılgınlar’ın birkaç ay önce yayından kalkması ile finansal durumunun aşağı gitmeye başladığı belirtiliyor.

Williams, katıldığı bir televizyon programında Napa’daki 35 milyon dolar değerindeki malikânesini de masraflarını karşılayamadığı için satışa çıkardığını açıklamıştı.

habersiz kalma

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim