Öğretmen Diyarı

Türk Telekom personel alımı Temmuz 2016
 Türk Telekom 106 açık pozisyon için personel alımı yapacak. Türk Telekomünikasyon A.Ş. lise mezunu, önlisans mezunu ve lisans mezunu yüzlerce personel alımı yapacak.

Türk Telekomünikasyon A.Ş. personel alımı kapsamında Temmuz ayında açık pozisyon sayısı 106 olarak ilan edildi. Alım yapılacak 106 farklı pozisyona en az lise mezunu, 2 yıllık MYO mezunu ya da A.Ö. Fakültesi öğrencisi, Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)adaylar başvuru yapabilecek.Türk Telekom personel alımları başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye genelinde yapılacak. Türk Telekom personel alımı ilanları arasında engelli kontenjanları da mevcut. Türk Telekom personel alımı ilanlarında pozisyonlara göre tecrübe şartı aranmakta.

Türk Telekomun istihdam ettiği personellere Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.) ve Kaza Sigortası maaşa ek olarak verilmekte.Türk Telekom kurumsal müşteri temsilcisi için en az lise, 2 yıllık MYO mezunu ya da A.Ö. Fakültesi öğrencisi alımı yapılacak.

18-30 yaşları arasında olma şartı bulunuyor. İş tanımı olarak Türk Telekom Mobilin Kurumsal Müşterilerinden gelecek taleplerinin karşılanması sektörel bazlı arka ofis tarafında yürütülen uygulamalara ait tüm süreçleri takip etmek. Kurumsal müşterilerden gelen transaction taleplerini gerçekleştirmek ve hızlı çözümler sağlamak. Müşterilere memnuniyet araması yapmak, gerektiğinde ziyaret etmek, Türk Telekom ürün ve servisleri ile ilgili eğitimler vermek gerekiyor.

Başvuru yapacak adaylar tecrübeli ya da tecrübesiz, askerlik durumu ise yapmış, muaf veya tecilli olabilir.Adaylar Türk Telekom 2016 Temmuz ayı açık pozisyonlardaki personel alımına başvurularını internet üzerinden yapabilecekler.

Türk Telekom’un 106 pozisyonda personel alımı ilanlarına başvuru yapmak ya da başvuru şartlarını incelemek için tıklayınız.


Kaynak: Haber Kaynağı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim