Öğretmen Diyarı

Türk Hava Yolları Personel Alım Başvuruları Devam Ediyor
 Türk Hava Yolları kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurmuştu, Türk Hava Yollarının personel alımları yeterli personel sayısına ulaşana kadar devam edecektir.
Türk Hava Yolları kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını duyurmuştu, Türk Hava Yollarının personel alımları yeterli personel sayısına ulaşana kadar devam edecektir.  Türk Hava Yolları kendi bünyesinde çalıştırmak personel alımlarına devam ediyor.
Geçtiğimiz yıllardan bu yana personel alımlarına devam eden Türk Hava Yolları 2016 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Personel alımlarında alanında profesyonel olmuş kişileri kendi bünyesine kazandırmak istiyor.  Türk Hava Yolları Personel alımlarında Türk Hava Yollarının yayınladığı ilana internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurular Türk Hava Yolları resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. İnternet başvurusu dışında yapılan her hangi bir başvuru Türk Hava Yolları tarafından kabul edilmeyecektir.  Türk Hava Yollarının yayınladığı ilanda personel alım sayısı hedeflenen sayıya ulaştığında ilan yayından kaldırılacaktır. Bu süre zarfı içerisinde Türk Hava Yolları personel alım ilanına başvuru yapabilirsiniz. Türk Hava Yolları personel alımlarında ilana başvuru yapacak adayları yazılı bir sınava tabi tutacaktır. Türk Hava Yollarının tabi tuttuğu sınavdan başarılı olarak ayrılan adaylar tekrar bir mülakata alınacaklar.  Türk Hava Yolları personel alımında İlgili pozisyon Uçuş Eğitim Başkanlığı Simülatör Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere oluşturulmuştur. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim