Öğretmen Diyarı

THY Personel Alım İlanı

 2016 Türk Hava Yolları yayınladığı ilanında kendi bünyesinde çalıştırmak üzere bilgi teknolojileri alanında tecrübeli personel alımı yapacağını duyurdu.
Türk Hava Yolları yayınladığı ilanında kendi bünyesinde çalıştırmak üzere bilgi teknolojileri alanında tecrübeli personel alımı yapacağını duyurdu.  

THY A.O. Bilgi Teknolojileri Alanında Tecrübeli Çalışma Arkadaşları Arıyor GENEL KRİTERLER T.C. vatandaşı olmak Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak Erkek adaylar için; askerliğini yapmış, askerlikten muaf veya askerliği 2 yıl tecilli olmak 01.01.1981 tarihinden sonra doğmuş olmak Seyahat engeli olmamak; uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olmak Takım çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek olmak Araştırmayı ve öğrenmeyi seven, yaratıcı bir yapıya sahip olmak İngilizce seviyesinin 01.03.2014 tarihi itibariyle en az aşağıdaki değerlerde olduğunu belgeleyebilmek ya da THY A.O.'nun yapacağı dil sınavında başarılı olmak

TOEFL: 79 IELTS (Academic): 6,5 YDS: 75 Başvurulan pozisyona göre ilgili bölümlerden lisans derecesinde mezun olmak ve gereken şartlara sahip olmak Pozisyonlar aşağıda yer almakta olup başvuru için ilgilendiğiniz pozisyon linkini tıklayınız. Mobil Yazılım Uzmanı (IOS Developer) Mobil Yazılım Uzmanı (Android Developer) Kullanıcı Deneyimi Uzmanı Web Ön Yüz Geliştirme Uzmanı (Front End Developer) Yazılım Uzmanı (Java) İş Analisti Başvuru Şekli ve İzlenecek Yol Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

İnternet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. İlan, yeterli başvuru alınana kadar yayında kalacaktır. Bir aday ikiden fazla pozisyona başvuramayacaktır. İlan kriterlerini sağlayan adaylar yazılı sınav ve mülakat aşamalarına davet edilecektir.

Kaynak: www.kpsscafe.com.tr/kpsssiz-alim-ilanlari/thy-personel-alim-ilani-2016-h57626.html

 

Anahtar Kelimeler:
thy personel alım ilanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol