Öğretmen Diyarı

Survivor\'da araba ödülünü kim kazandı?
Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarışma programı Survivor bu akşam yep yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Survivor yarışmasında bu hafta ilginç bir ödül oyunu oynanıyor. Acun Ilıcalı yarışmacılarına Araba ödülü oynatıyor. Survivor araba oyununu kim kazanacak merak konusu?
 
Yarışma sonunda kazanan harika bir jeep’in sahibi olacak.Jeepi kazanan belli olduğunda sizinlepaylaşacazğız.Bakalım jeepi kim kazanacan kazananbelli olduğıunda burada olacak.
 
 
İlk finalist Turabi oldu Turabi finalde rakibi Ahmat Dursun oldu ve araba için yarışacaklar.Bakalım arabayı kim kazanacak.
 
 
 
Turabi Çamkıran kimdir?
 
Turabi Çamkıran Mersinlidir. Tayland’a özgün olan Muay Thai olan dövüş sporu ile uğraşmaktadır. Turabi Çamkıran 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Mersin doğumlu olan isim lise eğitimini doğduğu şehir olan Mersin’de tamamlamıştır.
 
 
 
Lise yıllarında dans ve dövüş sporlarına merak salan Turabi Çamkıran  liseden mezun olduktan sonra Güzel Sanatlar bölümüne kayıt oldu. Güzel Sanatlar öğrencisi iken televizyondaki ilk deneyimini “Benimle Dans Eder Misiniz” yarışması ile yaşadı.
 
 
 
 Bu yarışmada büyük bir başarı sergileyerek son 3′e kalan isim Türkiye tarafından tanındı. Bu spora ilk 20 yaşındayken başlamış. Daha sonra Tayland’a giderek Muay Thai dövüş maçlarına katılmış. Daha önceYetenek sizsiniz yarışmasında yaptığı şovları jüri ve izleyiciler tarafından beğenilen Turabi Çamkıran bu sene Survivor yarışmasının gönüllüler kadrosunda ekranlara geliyor.
 
 
 
Break Dans üzerinde ihtisas yapan isim gününün büyük bölümünü dans antrenmanları ile geçiriyordu. Ayrıca yarışmada gösterdiği performans ile birlikte birçok kişiye dans eğitmeni olarak hizmet veren isimçocukluk yıllarından itibaren merak saldığı dövüş sporlarına dans alanındaki başarılarının ardından merak saldı. Dans dünyasına bir süre ara veren isim diğer bir hobisi olan dövüş sporlarında kendini geliştirmeyekarar verdi. Günlük antrenmanlarını sıklaştıran isim gitgide bu hobiyi meslek haline dönüştürdü ve kafes dövüşlerinde yer almaya başladı.
 
tur5.jpg
 
Survivor 2014 Mart ayında başlıyor.
 
Kafes dövüşlerine katılan Turabi Çamkıran bu işi meslek haline dönüştürerek para kazanmaya başladı. Çıktığı maçların birinde mağlup olan isim bu maçta yediği dayağın ardından bu işte bir numara olmaya karar vererek antrenmanlarını arttırmıştır. Hatta birçok dövüş sanatının yer aldığı kafes dövüşünde en iyi yere gelebilmek için Muay Thai öğrenmek amacıyla bu dövüş sanatının çıkış merkezi olan Tayland’a gitmiştir. Buradaki eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönen Turabi Çamkıran Yetenek sizsinizyarışması ile karşımıza çıkıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol