Öğretmen Diyarı

Servisteki tecavüz skandalı için çıldırtan savunma !

16 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Eden Şahıs: Yabancı ve Karımdan Güzel

Ukraynalı turist kız, İstanbul'da kaldığı sitenin servis şoförü Erdem K. tarafından tecavüze uğradı. Erdem K. kendini, "Yabancı zaten ve karımdan güzel" diye savundu.

Ukrayna'da yaşayan 16 yaşındaki D.R., geçen hafta gezmek için İstanbul'a geldi. Aile dostları olan bir çiftin yanında kalan D.R., bankaya gitmek için oturduğu sitenin servis aracını kullanmak istedi.


Servis şoförü Erdem K. tarafından tecavüze uğradı. Erdem K. kendini, "Yabancı zaten ve karımdan güzel" diye savundu.


NELER OLDU?


Bankaya gitmek için bindiği serviste sitede oturan başkaları da vardı. Bir süre sonra araçta yalnız kalan D.R., şoföre daha ne kadar gideceklerini sordu.


ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ


Erdem K. ise TEM otoyoluna sürdüğü aracı emniyet şeridine park etti perdeleri kapatıp torpidodan ekmek bıçağını aldıktan sonra "Dediklerimi yapmazsan seni öldürürüm" dedi.
TECAVÜZ ETTİ


Korkudan ne yapacağını şaşıran ve araçtan inmeye çalışan genç kıza şiddet uygulayan Erdem K., 16 yaşındaki D.R.'ye tecavüz etti. Daha sonra hiçbir şey olmamış gibi şoför koltuğuna binerek aracı sürmeye başlayan Erdem K. gözyaşlarına boğulan genç kızı "Eğer bu olayı birine anlatırsan seni bu bıçakla öldürürüm" diye tehdit etti.


"KARIMDAN GÜZELDİ CAZİP GELDİ"


Gözyaşları içinde kendini eve bıraktıran genç kız, olanları yanında kaldığı aileye anlattı. Gözaltına alınan Erdem K., suçlamaları kabul ederek, "Yabancı uyruklu olduğu için böyle bir şey yaptım. Karımdan daha güzeldi bana cazip geldi" dedi.

Kaynak: Sabah

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol