Şehit polisin kimliği belli oldu
Kaynak:DHA
Mardin'in Midyat ilçesinde Emniyet Müdürlüğüne teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda 2 polis şehit oldu, 2 sivil hayatanı kaybetti, 34 kişi de yaralandı. Şehit olan polislerden birinin kimliği belli oldu. Şehit olan polis memuru Nefize Özsoy'un ailesine acı haber ulaştı. Acı haber eşi polis memuru Cumhur Özsoy'a görev yaptığı Kırklareli'nde anne babasına ise Edirne'de verildi. Nefize Özsoy'un da Mardin'deki görev süresinin 1 ay kaldığı, görevi bitince eşinin yanına dönmeyi planladığı belirtildi.
ACI HABERİ MESLEKTAŞLARI VERDİ 

Terör saldırısında şehit olan polis memuru Nefize Özsoy'un,Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Pasaport Şubesinde görevli şehit Özsy'un  eşi Cumhur Özsoy'a acı haberi meslektaşları verdi.  Acı haberi aldığı anda baygınlık geçiren Özsoy, ambulansla götürüldüğü  Kırklareli Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Belediye Başkanı Mehmet Siyam  Kesimoğlu ve polis memurları hastaneye giderek Özsoy'a başsağlığı dileğinde  bulundu.Özsoy çiftinin, 4 yaşında Elif adında bir kız çocuğu sahibi oldukları  öğrenilirken, şehit polisin ailesinin ise Edirne'de yaşadığı bildirildi.Öte yandan Cumhur Özsoy'un 2015 yılında Midyat'ta terör örgütünce uzun  namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda yaralandığı, daha sonra 
tedavisinin  ardından Kırklareli Emniyet Müdürlüğünde göreve başladığı öğrenildi.

1 AY SONRA DÖNECEKTİ

Saldırıda şehit olan 32 yaşındaki Nefize Özsoy'un Edirne'de yaşayan anne va babasına da acı haber ulaştı. Özsoy'un Merkez Şükrüpaşa Mahallesi 168. Sokaktaki babaevine Türk bayrağı asıldı. Acı haberi alan şehit annesi Hafize Çetin ile baba Süleyman Çetin gözyaşlarına boğuldu. Nefize Özsoy'un da Mardin'deki görev süresinin 1 ay kaldığı, görevi Saldırıda şehit olan 32 yaşındaki Nefize Özsoy'un Edirne'de yaşayan anne va babasına da acı haber ulaştı. Özsoy'un Merkez Şükrüpaşa Mahallesi 168. Sokaktaki babaevine Türk bayrağı asıldı. Acı haberi alan şehit annesi Hafize Çetin ile baba Süleyman Çetin gözyaşlarına boğuldu. Nefize Özsoy'un da Mardin'deki görev süresinin 1 ay kaldığı, görevi bitince eşinin yanına dönmeyi planladığı belirtildi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim