Öğretmen Diyarı

Şehit babaya son bakış.

Hakkari'nin şemdinli İlçesi'nde teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Polis Özel Harekat Başkomiser Ahmet Çamur'un hakim eşi Gökçen Çamur, haberi tatilde bulunduğu Samsun'daki baba evinde aldı.

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'ne Ankara'dan görevli olarak giden Polis Özel Harekat Başkomiseri Ahmet Çamur, yol kesen teröristlerle girdiği çatışmada şehit düştü.

ŞEHİT KOMİSER AHMET ÇAMUR'UN CENAZESİ MEMLEKETİ TRABZON'A GETİRİLDİ

Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki çatışmada şehit olan komiser Ahmet Çamur'un cenazesi, Van'da düzenlenen törenin ardından memleketine gönderildi.

İlçe girişinde iş makinesiyle hendek açarak yolu kapatmak isteyen terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada şehit olan Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Harekat Daire Başkanlığında görevli komiser Ahmet Çamur (46) için Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Jandarma Pilot Yarbay Yusuf Turgut Kışlası Helikopter Filo Komutanlığında tören düzenlendi.

Törene katılan Van Valisi İbrahim Taşyapan, şehidin eşi Gökçen ile kızları Ayşe Begüm, Zeynep Ala ve Elif Tuğçe Çumur'un yanına giderek acılı aileye "başsağlığı" dileyip, teselli etti.

Şehidin hakim eşi Gökçen Çamur, haberi tatil için geldiği Samsun'un Atakum İlçesi'ndeki baba evinde aldı. Şehit haberiyle yıkılan 3 çocuk annesi Gökçen Çamur, Ankara'dan gelen Emniyet Genel Müdürlüğü'ne ait özel jetle Van'a gitti.

Elanur (11), Begüm (7) ve Tuğçe (3) isminde 3 kız çocuğu babası olan Ahmet Çamur'un, Ramazan ayının 2'nci haftasında Ankara'dan görevli olarak Şemdinli'ye gittiği ve görevinin son gününde şehit olduğu belirtildi.

DHA

Anahtar Kelimeler:
şehit babaya son bakış

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim