Öğretmen Diyarı

PTT personel alımı sonuçları açıklandı

1) Gişe görevlisi ve dağıtıcı olarak yapılacak yerleştirme sonuçları 1 KASIM 2013 tarihinde aynı internet adreslerinde ilan edilecek olup, yerleştirilenadaylar, yerleştirme sonuçlarının ilanından itibarenon gün içinde atama sırasında istenen bilgi ve belgelerle birlikte yerleştirildiği ünitenin insankaynakları birimine müracaat edeceklerdir. Bu süre içerisinde müracaat etmeyenlerin dosyalarıişlemden kaldırılacaktır.


2) Mühendis, mimar, avukat ve tekniker pozisyonlarına müracaat eden adaylardan sözlüsınava çağrılacak olanların listesi 1 KASIM 2013 tarihinde anılan internet adreslerinde ilan edilecek olup,sözlü sınav yer, zaman ve şekli bilahare bildirilecektir.


3 )Ataması gerçekleştirilen adayların başvuru formunda belirtilen adresine tebliğ yapılacak olup, adaylaratama kararının kendilerine tebliğ tarihinden itibaren on beş gün içerisinde göreve başlamak zorundadır. Belgeyle ispatlanabilir mücbir sebep olmadıkça bu süre içinde göreve başlamayanların atamaları iptal edilecek olup, askerlik hariç mücbir sebeplerle göreve başlamama hali iki ayı aştığı takdirde atama işlemiiptal edilecektir.

Kadrolar şu şekilde dağıtıldı;

 

Mimar:12

Mühendis: 125

Avukat: 10

Tekniker: 30

Gişe görevlisi: 2332

Dağıtıcı: 1025

 

Sonuçları görmek için tıklayınız.

 
\"Memurlar.Net\"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim