Öğretmen Diyarı

Polisler bu fotoğrafları konuşuyor

Tuvalet çıkış borusu neden yukarı bakıyor...
Mersin Emniyet Müdürlüğü'nün polisler için tahsis ettiği seyyar tuvalet, sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Facebook'taki "Polis kürsüsü" sayfasından paylaşılan fotoğraflarda, seyyar tuvaletin gider borusunun yukarıya doğru olduğu ve açıkta olduğu görüldü.

Bu duruma tepki gösteren polisler, "Şimdi personelinin rahatını düşünerek bu tuvaleti koyan idarecilerimizden orada görevli personelin hacetini nasıl gidereceklerini öğrenmeleri açısından uygulamalı olarak göstermelerini bekliyoruz" yorumunda bulundu.

Tuvaletin kapısının da kilitli olduğunu belirten polisler şunları yazdı:

"Bu paylaşımla ilgili olarak gider borusunun orijinalliğini tespit ettiniz. Ancak bir hususu göremediniz, ki buda doğal, bu tuvaletin kapısı da KİLİTLİ aynı zamanda.

Şimdi personelinin rahatını düşünerek bu tuvaleti koyan idarecilerimizden orada görevli personelin hacetini nasıl gidereceklerini öğrenmeleri açısından uygulamalı olarak göstermelerini bekliyoruz.

Sanırım idarecilerimiz kapısı KİLİTLİ olan bu tuvaletin giderinin havaya baktığının ve yer çekimi kanununun farkında değiller. Keşke yer çekimi kanunu olmasaydı da personelimiz hacetlerini amuda kalkarak yapsalardı. Kusura bakmasınlar. Mersin Emniyeti'ne ithaf olunur.

Kaynak: Odatv.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim