Öğretmen Diyarı

Pegasus personel alımı yapacak

Pegasus en az lise mezunu personel alımı yapacak. Pegasus personel alımı detayları haberimizin içeriğinde yer almaktadır.
Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketleri arasında yer alan Flypgs yani Pegasus personel alımı gerçekleştirecek. Pegasus personel alımı kapsamında 5 Mart 2016 cumartesi günü 11 pozisyon olmak üzere son 2 günde toplam 50 pozisyon için personel alım ilanı yayımladı. ( Pozisyon sayısı alınacak personel sayısı değildir) Pegasus personel alımını İstanbul, İzmir ve Antalya olmak üzere 3 il için gerçekleştirecek. Kabin memurundan, engelli personel alımına, Uçak teknisyeninden, uzman alımına kadar birçok pozisyona personel alımı yapacak.

Pegasus tarafından yapılacak personel alımı; en az lise mezunu olmak üzere, önlisans mezunu, lisans mezunu birçok eğitim düzeyine hitap ediyor. Başvurular Yeni Bir iş internet sitesi üzerinden gerçekleşiyor. Yeteri kadar başvuru alınmış olması durumunda ilgili pozisyondaki ilanlar kaldırılacak. Malumunuz özel sektör olduğu için KPSS şartı aranmayan personel alımı oluyor. Aşağıda bulunan link yardımı ile Yeni bir iş sitesine erişim sağlayacaksınız. Üyeliğiniz gerçekleştirip gerekli bilgileri ilgili ilanlar için bırakabilirsiniz. Pegasus personel alım ilanı TIKLAYINIZ.

Kaynak: Haber Kaynağı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol