Öğretmen Diyarı

Otobüste hemşireye saldıran zanlı serbest!
Kurban bayramında meydana gelen ve Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme atan 35 yaşındaki şüpheli Abdullah Çakıroğlu polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevkedildi. Çakıroğlu, savcılık sorgusunun ardından ise serbest bırakıldı.

"BENİM BAYRAMIM" DEMİŞTİ

23 yaşındaki Ayşegül Terzi, şort giydiği için otobüste tanımadığı bir kişinin tekmeli saldırısına uğrayıp yaralanmış, kendisine saldıran kişiden şikâyetçi olmuştu. Genç hemşire şüphelinin yakalanmasından mutluluk duyduğunu belirterek, "Şüpheli yakalandığı için çok mutluyum. O gün bana bayramı yaşatmadı, bugün benim bayramım" demişti ancak Abdullah Çakıroğlu hiç bir ceza almadan serbest bırakıldı.İSLAM HUKUKUNA GÖRE

Genç kadına şort giymesinden dolayı bir otobüsün içinde tekme atarak zarar veren Çakıroğlu adliyeye götürülürken "Arkadaşlar herşey kontrol altında.. sıkıntı yok gerekli izahatları yapacağım.. vandalların saldırısına uğradım.. 20 tane solcu terörist bana saldırdı.. herşey islam hukukuna göre oldu.." dedi."GİYİMİNİ BEĞENMEDİKLERİMİ DÖVERİM"

Abdullah Çakıroğlu'nun, savcılıkta verdiği skandal ifade ortaya çıktı.

Çakıroğlu'nun, "Ben vücutta açık gördüğüm yerlere tekme atarım. Giyimini beğenmediğim insanları döverim. Devlet bunlara ceza vermiyor. Devlet bunları cezalandırmalı." dediği öğrenildi.

3 KEZ YATILI TEDAVİ GÖRDÜ

Öte yandan Çakıroğlu'nun 'Bipolar duygu durum bozukluğu' adlı akıl hastalığı nedeni ile Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 15 gün yatılı tedavi gördüğü, yakınlarının isteği üzerine olaydan kısa bir süre önce hastaneden taburcu edildiği öğrenildi.

Daha önce de hastanede yatılı olarak 2 kez daha tedavi gördüğü öğrenilen Çakıroğlu'nun ilaç tedavisi gördüğü belirtildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Adem 1 yıl önce

eee ne olacak biri çıkıp şe....sizi gebertecek olan ovatandaşa olacak.

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim