Öğretmen Diyarı

Okula gitmek için evden çıkan Melisa’dan haber alınamıyor

ADANA’da okula gideceğini belirterek perşembe günü evden ayrılan 18 yaşındaki Melisa Şölen’den haber alınamıyor. Anne 54 yaşındaki Zehra Şölen, "Kızımın sonunun Özgecan gibi olmasından korkuyorum" diye gözyaşı döktü.


Merkez Seyhan İlçesi’nin Akkapı Mahallesi’nde oturan ve nişanlı olan Melisa Şölen, 12 Mart’ta saat 12.30’da eğitim gördüğü Fatih Ticaret Anadolu Meslek Lisesi’ne gitmek için evden ayrıldı. Akşam Şölen’i almaya giden nişanlısı ona ulaşamadı. Okula da gelmediğini öğrenen nişanlısı, durumu Şölen ailesine bildirdi. Aile ve yakınlarının tüm aramalarına rağmen Melisa Şölen’in izine rastlanmadı. Baba 52 yaşındaki Sadık Şölen polise kızlarının bulunması için başvurdu. Kızının herhangi bir sorunu olmadığını belirten anne Zehra Şölen, kaçırılmış olabileceğini ve yaşamından endişe ettiklerini söyledi. Kızının nişanlısı ile de bir sorunu olmadığını belirten Şölen, "Kızımın kaçırıldığını düşünüyoruz. Söylemeye korkuyorum ama kızımın sonunun Özgecan Aslan gibi olmasından korkuyoruz" dedi. 


Polis, Melisa Şölen’in bulunması için çalışmasını sürdürürken, yakınları da sosyal paylaşım sitelerinden duyurular yaparak destek istedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol