Öğretmen Diyarı

Öğretmen, Elindeki Poşeti Patlatarak Şaka Yapan Öğrencisini Dövdü!

Olay, Beykoz Çavuşbaşı Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde 19 Ekim'de yaşandı. 15 yaşındaki Recep U., 9'uncu sınıfta okuyan "Bilgisayar Bölümü" öğrencisiydi. İddiaya göre; olay günü okulun kadın müdür yardımcısı E.A. sınıfa geldi. Sınıfta bir duyuru yaptı. O sırada öğrenci Recep U. elindeki poşeti patlattı.

Müdür yardımcısı E.A. sesten çok korktu. Bunun üzerine erkek öğretmen Y.E., şakayı yapan öğrenciden ders bittikten sonra odasına gelmesini istedi. Recep U. odaya gitti. Öğrenciyle konuştuğu sırada sinirlerine hâkim olamayan öğretmen Y.E., Recep U.'ya iki Tokat attı. Sonra da pişman olup, öğrencinin annesi Ayşe U.'yu aradı ve hem çocuktan hem de anneden özür dilemek istedi. Anne Ayşe U., başta özrü kabul etti ancak okuldan eve gelen oğlundaki darp izlerini görünce fikrini değiştirdi.

Oğlunu alıp, hemen Hastaneye götürdü. Öğrenciye hastanede sağlık raporu düzenlendi. Konu hakkında hastane polisi bilgilendirildi. Ardından da anne Ayşe U., öğretmen Y.E.'yi Kavacık Polis Karakolu'na şikâyet etti. Ayşe U. "Öğretmenin cezalandırılmasını istiyoruz" dedi.

 

Milliyet

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim