Öğretmen Diyarı

O Bakanlık 25 Uzman Memur Alımı Yapacak

Bunlardan biriside Ulaştırma ve denizcilik bakanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere 15 ulaştırma ve haberleşme yardımcısı 5 havacılık ve uzay teknoloji uzman yardımcısı ve 5 avrupa birliği uzman yardımcısı alımının sözlü sınav ile personel alımı gerçekleştirecek. Sınavın tüm detayları ulaştırma ve denizcilik bakanlığının web sitesi olan www.udhb.gov.tr adresinden öğrenilebilinecek.  Bu Memur alımı bakanlığın sınav duyurusu olarak Resmi gazetede yayınlandı.

 

 

 

Bakanlığın sınav duyurusu, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, 20 denizcilik uzman yardımcısı, 15 ulaştırma ve haberleşme uzman yardımcısı, 5 havacılık ve uzay teknolojileri uzman yardımcısı ve 5 Avrupa Birliği uzman yardımcısı kadrosu için sözlü giriş sınavıyla personel alımı yapılacak.

 

Adayların 1 Ocak 2014 itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması gerekiyor. KPSS puan türleri itibarıyla belirlenen taban puanlarını da almış olmaları şartı aranacak.

 

Sınav başvuru formu bakanlığın www.udhb.gov.tr internet adresinden veya Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığından temin edilebilecek.

 

Adayların, 28 Kasım 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığına şahsen veya postayla başvurmaları gerekiyor.

 

Sözlü yapılacak giriş sınavının tarihi, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nca internet adresinde ilan edilecek, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol