Öğretmen Diyarı

NT, 800 Personel Alacak

Perakende sektörünün dinamik bir yapıya sahip olduğunu ve ülke ekonomisinde yerinin çok önemli olduğunu belirten NT İnsan Kaynakları Müdürü Ahmet Kik, gençlere istihdam ve kariyer olarak büyük olanaklar sağladığını söyledi.


Kariyere İlk Adım


Gençlere sezonluk olarak bir iş imkanı sunduklarını söyleyen Ahmet Kik, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da perakende sektöründe bir çok gence kariyer hayatlarının ilk adımını atabilecekleri bir iş olanağı sağlayacaklarını ifade etti.


Ömürlük Bir Tecrübe


İş Başvurusunun süreci hakkında bilgi veren Kik, "İş başvuruları olumlu sonuçlanan adaylar eğitim ve kültür perakendeciliği gibi farklı ve özel bir alanda kitaplarla, eğitim ve teknoloji ürünleriyle iç içe ömürlük bir tecrübe edinecekler. Bu süreçte başarılı bir performans gösterenler, kurumumuzda kadrolu olarak çalışmaya devam edebilecekler. " diye konuştu.


Kadroya alacakları kişilerin özelliklerini açıklayan Kik,"Kadrolu olarak istihdam etmek istediğimiz personellerimizi belirlerken güler yüzle hizmet sunabilmelerine, sorumluluk sahibi olmalarına, iletişim becerilerine ve ekip arkadaşlarıyla uyumlu çalışmalarına dikkat ediyoruz." Dedi


NT bünyesindeki bu işe başvuracak kişilerde aşağıdaki şartlar aranacak:


Güler yüzlü, iletişim becerilerine güvenen, esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, nezaket ve saygı ile hizmet sunabilecek, lise, ön lisans, lisans öğrencisi veya mezunu, 18-28 yaşlarındaki kişiler başvuru yapabilir.


Adaylar nt.com.tr/basvuru adresinden başvurularını gerçekleştirebilir.


Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş başı yapmadan önce uzaktan eğitim sistemiyle oryantasyon ve satış eğitimleri alarak okula dönüş sezonuna hazırlanmış olacaklar.

 

Kaynak: sendikahaberleri.com

Anahtar Kelimeler:
nt personel alacak

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim