Öğretmen Diyarı

Nejat İşler\'in sağlığında son durum

Bodrum'da yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren oyuncu Nejat İşler'e sanatçı ve siyasetçilerin ziyaretleri devam ediyor. 

 

İşler'in tedavi gördüğü hastaneye gelen oyuncular Ayça Bingöl ve Canan Ergüder, sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi alarak, ailesine "geçmiş olsun" dileklerini iletti. 

 

Hastane çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bingöl, İşler'in durumunun iyiye gittiği yönünde bilgi aldıklarını belirterek, "Muğla'da bir oyunumuz var, bu sırada da İşler'i ziyaret ettik. Tedaviye şu an yanıt veriyormuş ve doktorlar basına 12 saatte bir açıklama yapıyormuş. Biz ailesiyle görüştük, onların durumu iyi" ifadesini kullandı.

 

Bingöl, İşler ile daha önce aynı projede yer alıp almadığına ilişkin soruyu, "Nejat İşler iyileşsin, onunla da oynayacağız inşallah" diyerek yanıtladı.

 

Hastaneyi ziyaret edenler arasında yer alan AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Harmandar ise İşler'in Türkiye'de sevilen bir kişiliğe sahip olduğunu anlatarak, "Ünlü sanatçımıza acil şifalar diliyoruz. Yapacak başka bir şeyimiz yok, elimizden gelen dua etmek. Sağlık durumunun öncekinden biraz daha iyi olduğunu öğrendik. İnşallah iyiye gidiyor. Düzeleceğini umut ediyoruz. Allah'tan ümit kesilmez ama bize verilen bilgi olumlu yönde" şeklinde konuştu. 

 

CHP Muğla Gençlik Kolları üyeleri de İşler'i ziyaret etti.

 

Daha önce Ceyda Düvenci, Fikret Kuşkan, Derya Şensoy, Aşkın Şenol, Dost Elver ile köşe yazarı ve şarkıcı Ayşe Özyılmazel'in de arasında olduğu çok sayıda kişi sanatçının ziyaretine gelmişti.

 

 

 

-"Durumunda bir değişiklik yok"

 

Hastanenin Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, sanatçı Nejat İşler'in sağlık durumunda bir değişiklik olmadığını bildirdi.

 

Aksoy, yaptığı yazılı açıklamada, İşler'in sağlık durumuyla ilgili sabah saatlerinde kamuoyuyla paylaştıkları "Yoğun bakım tedavisinin sürdüğü ve yoğun bakım servisindeki kritik sürecin devam ettiği" bilgisini tekrarladıklarını belirtti.

 

Aynı açıklamada, "Uygulanan yoğun bakım bölümüne özgün destek tedavilerine ve planlanan diğer tedavilere adım adım olumlu yanıt vermeye başladığını" ifade ettiklerini hatırlatan Aksoy, İşler'in bu durumunda da bir değişiklik olmadığını aktardı.

 

Aksoy, kendisini takip eden doktorlardan gelmediği sürece, sanatçının sağlık durumuyla ilgili bilgilerin yer aldığı haberlere itibar edilmemesini belirterek, "Kamuoyunu ve sevenlerini doğru bilgilendirmek adına sanatçımızın sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim