Öğretmen Diyarı

MKE Lise Mezunu Personel Alımı Yapacak
MKE Lise Mezunu Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 'nün sürekli işçi alımı yapacağına dair ilan duyuruları Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfasından yayımlandı.

MKE Personel Alımı için İki İlan Verdi
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından iki ayrı ilanla (95, 35) sürekli işçi alımı yapacağı duyuruldu. Söz konusu ilanlarda Kurumun Ankara, Kırıkkale ve Çankırı'daki işyerleri ile MKE Ağır Silah Fabrikası Müdürlüğü'nde çalıştırılmak üzere Lise ve dengi okullardan mezun sürekli işçi alımı yapacağı duyuruldu.  

Başvuru İşlemleri Nereden Yapılacak?

Makine Bakım Onarım, Hidrolik-Pnömatik ,  Isıtma ve Sıhhi Tesisatçılık,  Kaynakçılık , Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü , Endüstriyel Bakım Onarım , Endüstriyel Kontrol , Betonarme Yapı Sistemleri gibi alanlarda çalıştırılması planlanan adayların ilgili personel alımı için başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri


 Başvurular 3 Ağustos 2016 - 12 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacak. İşçi alım ilanlarına aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz.
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 95 Sürekli İşçi Alım ilanı içinTIKLAYINIZ
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 35 Sürekli İşçi Alım ilanı içinTIKLAYINIZKamu haberlerinden, gündem haberlerinden, kamu personeli alım haberlerinden ve çok daha fazlasından anında haberdar olabilmek için kamupersoneli.net'in mobil uygulamalarını ücretsiz indirebilirsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim