Öğretmen Diyarı

Meteoroloji\'den yağış uyarısı

Meteoroloji bu bölgeler için gün içinde yağı uyarısında bulundu.

Meteorolojı Genel Müdürlüğü, Osmaniye'nin Kadirli ve Sumbas ilçelerinde, Rize'nin Çayeli ve Pazar ilçelerinde ve Adana il merkezi ile Karaisalı, Ceyhan, Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde önümüzdeki iki saat içerisinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklediğini açıkladı.

Hatay radarından alınan son verilere göre; Osmaniye'nin Kadirli ve Sumbas ilçelerinde önümüzdeki iki saat içerisinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklediğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Trabzon radarından alınan son verilere göre; Rize'nin Çayeli ve Pazar ilçelerinde önümüzdeki iki saat içerisinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklediğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Hatay radarından alınan son verilere göre; Adana il merkezi ile Karaisalı, Ceyhan, Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde önümüzdeki iki saat içerisinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklediğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol